Şubat 17, 2022

İşte Girişimci Joe Parys’e Göre 2022’de Kaçırılmaması Gereken En İyi 3 Altcoin!

Efsanevi yatırımcı Warren Buffett, Bitcoin (BTC) dostu Neobank’a 1 milyar doların üzerinde yatırım yaptı ve Joe Parys’e göre sizin de paranızı katlanarak arttırma şansı veren birçok altcoin yükselişte.

Girişimci Joe Parys, yatırımcıların 2022’de kaçırmaması gereken ilk 3 altcoini adlandırdı.

Qmall Token (QMALL)

Listede yer alan ilk altcoin Qmall Token (QMALL). Qmall, merkezi Ukrayna’da bulunan uluslararası bir şirketler grubu tarafından oluşturulan bir marka. Nakit ve gayri nakdi ödemeler için ödeme ve muhasebe sürecini basit ve kullanışlı hale getiren yenilikçi satın alma ürünleri yarattığı mottosuyla kurulan firma, bu konuda niş bir firma özelliği olarak da ön plana çıkıyor.

“Milyonlarca kullanıcı platformun rahatlığını ve güvenilirliğini takdir etti, bu bizim ana başarımız ve platformumuz üzerinde çalışmaya başlamanızın ana nedenidir.”

Qmall bir değişim token’ı ve ana uygulaması, kullanıcılar kripto alışverişi yaptığında komisyon ödemek için kullanılacak yapıda tasarlanmış durumda.

Alım satım yaptığınızda ve bu QMALL token’ı elinizde tuttuğunuzda, herhangi bir alım satım çiftinde %50 indirim kazanırsınız. QMALL, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 0,3 dolar olan satış öncesi fiyatından şimdi 0,25 dolara yükseldi. QMALL, basın zamanında %127 artışla 0,43 dolardan işlem görüyor.

Netvrk (NTVRK)

Listede ikinci sırada yer alan altcoin ise Netvrk (NTVRK). NETVRK token, içinde bulunduğunuz sanal gerçeklik dünyasında varlık satın almak için kullanılabilir. Varlıklar, binaları, araçları, evleri ve NETVRK pazarında bulunabilecek diğer pek çok şeyi içerebilir.

“Vizyonumuz, dünyaya sürekli genişleyen bir sanal metaverse ile sonuçlanacak içerikten para kazanırken ve paylaşırken sürükleyici deneyimler yaratmanın ve tüketmenin bir yolunu sunarak internetin bir sonraki evrimi olmaktır.”

Projenin amacı; keşfedilmeye, doldurulmaya ve hatta tüm kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde yeniden şekillendirilmeye hazır, benzersiz ve görsel olarak çekici bir dünya yaratmak olarak tanıtıldı. NetVRk kullanıcıları, güvenli bir ekonomide VR ortamlarından para kazanma araçları sağlayan blockchain (blok zincir) tabanlı bir ekosistemin keyfini çıkarırken, dünyalarını kişisel ve profesyonel amaçlar için kullanabilecekler.

OpenSea’de benzer araçlar ve birkaç başka şey için NFT’lerini piyasaya süren proje, oldukça iyi bir ilerleme kaydetti.

PulseX (PLSX)

Listede yer alan son altcoin ise PulseX (PLSX). PulseX Sacrifice, hareket ve toplanma özgürlüğünün insan haklarının korunduğuna inanan bir grup insan tarafından oluşturdu.

“İnandığınızı kanıtlamak için fedakarlık yapın.”

The Sacriface aşaması 10 ila 15 gün içinde sona erecek. HEX ve diğer birçok kripto para birimi akıllara durgunluk veren bazı rakamlar çıkardı. Bir balina, 5555 gün boyunca 194 milyon dolar değerinde HEX kazdı. Bu kesinlikle çok büyük ve PulseX ve Pulse gelecekte çok büyük fırsatlar yaratabilir.

PulseX, Pulse zincir değişimi olacak. Pulse zincirinde PRC20 olarak adlandırılan tokenları birbiriyle değiştirebileceğiniz yer burasıdır.

PulseX dünyanın en büyük verim çiftliği olacak. Burası, diğer kripto paraları takas edebileceğiniz ve sadece bu kripto para varlıklarını stake ederek ücretsiz olarak likidite ücretleri kazanabileceği bir yeri temsil ediyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : AZCoin News


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.