Şubat 27, 2024

İşte Bu Haftanın Öne Çıkan Meme Coin’leri: Her Biri Patlamaya Hazır!

Ani bir fiyat artışıyla, Solana merkezli meme coin Dogwifhat (WIF) Pazartesi günü %43 artış gösterdi. Bu bağlamda DEX’ler de dahil olmak üzere birden fazla borsada 90 milyon doların üzerinde işlem hacmi kaydedildi.

WIF, haber yazıldığı sırada 0,54 dolardan işlem görüyor. Ek olarak işlem hacminde %190’lık bir artışa tanıklık ediyor.

Yalnızca WIF değil, diğer popüler meme coinleri de yeşil renkte işlem görüyor. Son 24 saat içinde büyük kazançlar elde etti ve belki de hafta boyunca izlenmeye değer.

Bir yükseliş yaşayan coin ise Solana tabanlı bir meme coin olan BONK. Meme coin Pazartesi günü ve Salı günü erken saatlerde kayda değer bir artış yaşadı. Bu bağlamda %16 yükseldi. Ek olarak haber yazıldığı sırada 0,00001391 dolardan işlem görüyor.

Bu Meme Coin’ler Patlıyor

Genel olarak meme coin piyasası, BTC’nin ön plana çıktığı ve neredeyse hiç hareketin olmadığı haftaların ardından yenilenen bir ilgi görmüş gibi görünüyor.

Örneğin PEPE, CoinGecko’nun verilerine göre işlem hacminde %250’lik bir artışla %50 yükselerek 0,000002115 dolardan işlem görüyor.

meme coin

WIF, PEPE ve BONK önümüzdeki günlerde izlenecek ilk üç meme coin gibi görünüyor. Ancak diğerleri de önemli kazançlar elde ediyor.

Ek olarak FLOKI, %19 artış yaşadı. Şu anda 0,00004336 dolar fiyatıyla en çok kazananlardan bir diğeri.

İlginç bir şekilde, eski ABD Başkanı Donald Trump tarafından popüler hale getirilen “Make America Great Again” siyasi sloganından esinlenen bir meme coin olan MAGA (TRUMP), Pazartesi günü %18’lik ek bir artışla haftalık yaklaşık %85’lik bir patlama yaşadı. Meme coin haber yazıldığı sırada 5,75 dolar değerinde.

Öte yandan diğer iki güçlü meme coin DOGE ve SHIB de yeşil renkte işlem görüyor. Ancak kazançları yukarıdakilere kıyasla daha küçük.

DOGE ve SHIB son 24 saat içinde %7 oranında artış gösterdi.

Bununla birlikte, DOGE’nin son fiyat davranışı, 2020’deki performansıyla bazı ilginç karşılaştırmalar yapıyor ve %28,770’lik büyük bir artıştan önce benzer bir model sergiliyor.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?