Mart 18, 2024

Bu Varlıklar Patlamanın Eşiğinde: İşte 1 Dolardan Ucuz Yüksek Potansyelli 3 Kripto Varlık!

Kripto para piyasası, Bitcoin ‘in geçen hafta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 73.737 dolara ulaşmasının ardından bu ay büyük bir artış yaşadı. Fiyatlardaki yükseliş, önde gelen altcoinlerin yeni aylık zirvelere ulaşmasını sağladı ve yatırımcılara makul kârlar sağladı. Meme coin segmenti, Shiba Inu’nun %280, Pepe Coin ve Floki’nin ise %450 artış göstermesiyle en yüksek getiriyi elde etti. Çoğu yatırımcı Mart ayında kâr elde etti ve Bitcoin’in yarılanma olayından önce iyi getiriler elde etmeye devam edebilir.

Birkaç analist, kripto para piyasasının Bitcoin’in yarılanmasına kadar yukarı yönlü bir trend yaşayabileceğini öngördü. Bu yazıda, bu hafta yatırımcılara iyi getiriler sağlayabilecek 1 doların altında satın alınabilecek en iyi 3 coin’e odaklanılacaktır.

1 Doların Altında Satın Alınabilecek Coin’ler

Ripple (XRP)

Ripple’ın yerel kripto para birimi XRP, şu anda Pazartesi günü 0,62 dolar civarında işlem görüyor. Boğalar ve balinalar, 24 saatlik işlem hacmi 1,7 milyar doları aştığı için XRP’ye yoğun bir şekilde yatırım yapıyorlar. Bu gelişme, boğaların Ripple’ın XRP’sine giriş pozisyonu aldığını ve fiyatını 1 dolara doğru itmeye çalıştığını gösteriyor. Bitcoin tekrar 70.000 doların üzerine çıkarsa, XRP’nin olumlu duygular nedeniyle bir sonraki 1 dolarlık işareti geçme olasılığı daha yüksek olabilir.

Dogecoin (DOGE)

SpaceX’in kurucusu Elon Musk geçtiğimiz hafta Dogecoin‘in yakında Tesla otomobillerini satın almak için resmi bir ödeme yöntemi olarak kullanılabileceğini duyurdu. Resmiyet kazanması halinde Dogecoin’in fiyatı, üst düzey lüks otomobillerin satın alındığı gerçek dünya sektöründe kullanım alanı bulacağı için patlama yapabilir. Musk ayrıca Dogecoin’i ‘kitlelerin kripto para birimi’ olarak nitelendirerek uzun vadede DOGE’nin içinde olduğunu vurguladı.

Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu, 30 gün içinde yaklaşık %280 artış göstererek bu ay en iyi performans gösteren kripto para birimleri arasında yer aldı. SHIB, geçtiğimiz ay yatırımcıların tokena doğru akın etmesiyle ağır yükseliş duyguları çekti. Fiyatının Bitcoin yarılanmasından önce 0,00005 dolar işaretini aşacağı ve yatırımcılara mükemmel kazançlar sağlayabileceği tahmin ediliyor. Bu nedenle, Shiba Inu’nun, bu sefer kar elde edebilecek izleme listenizde olmasını isteyebilirsiniz.

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : Watcher.guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?