Şubat 5, 2024

Yatırımcılar İçin Altın Fırsatlar: İşte 1 Dolardan Düşük Fiyata Sahip Yükseliş Potansiyeli Olan 4 Varlık!

Yeni bir haftaya başlarken, kripto para sektöründeki birçok varlık fiyatlarını belirlemekte zorlanıyor. Öte yandan bazıları mütevazı bir ilerleme kaydediyor, diğerleri ise hala biraz geride kalıyor. Bu bağlamda, Finbold kripto dünyasını taradı ve şu anda bir dolardan daha düşük fiyatla işlem gören, ancak bu hafta kripto trader’ları ve yatırımcıları için cazip satın alma fırsatları olabilecek kripto para birimlerini belirledi.

TRON (TRX)

Justin Sun tarafından kurulan, dünyanın en büyük ve en kârlı blok zincirlerinden birinin yerel kripto varlığı olan TRON (TRX), muhtemelen ağın kullanım alanındaki büyümesi ve stabilcoin piyasasındaki rolü sayesinde son zamanlarda 2021’deki en yüksek seviyelerine doğru yükseldi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere şu anda TRX 0,11899 dolardan işlem görüyor. Son 24 saatte %1,48’lik bir artış kaydederek önceki yedi günde %4,63 ilerledi ve son grafiklerin de gösterdiği gibi geçtiğimiz ay %15,23 değer kazandı.

Cardano (ADA)

Sırada, geliştiricilerin Cardano‘nun blok zincirine yerel bir düğüm olmadan hızlı bir şekilde erişmesine olanak tanıdığı için ağ altyapısını geliştirmeye devam etmek amacıyla şirketinin Blockfrost API’ye yaptığı yatırımın yanı sıra Ocak ayı sonlarında balina işlemlerinde büyük bir artışa tanık olan Cardano (ADA) var.

Ek olarak Cardano şu anda 0,5011 dolardan işlem görüyor. Bu da 5 Şubat’ta alınan en son verilere göre gün içinde %0,99’luk hafif bir düşüş, hafta içinde %2,67’lik pozitif bir fiyat değişimi ve aylık grafiğinde %4,19’luk bir düşüş gösteriyor.

Flare (FLR)

Bir diğer popüler kripto varlığı ise Ethereum (ETH) ve diğer blok zincirleri arasındaki boşluğu doldurmayı amaçlayan akıllı sözleşme platformu Flare (FLR) olup, kısa bir süre önce Google Cloud ile önemli bir stratejik ortaklık kurduğunu duyurarak yerel token fiyatında bir yükselişe yol açmıştır.

CoinMarketCap verilerine göre, Flare’in fiyatı şu anda 0,031 dolar seviyesinde. Son gün içinde %5,63’lük bir artış kaydederek hafta boyunca %42,83’lük etkileyici bir kazanç ve önceki 30 gün içinde %72,7’lik daha da önemli bir artış kaydetti.

Celo (CELO)

Bu arada Celo (CELO) protokolü, stabilcoin ihraççısı Circle’ın mobil ilk Ethereum Sanal Makinesi (EVM) uyumlu blok zincirine USD coin (USDC) getirdiğini ve piyasa değerine göre ikinci en büyük ABD doları sabitlenmiş stabilcoin’in Celo’da yerel olarak piyasaya sürülmesine izin verdiğini açıklamasının ardından ilgileri üzerine çekti.

Son bilgilere göre, Celo’nun fiyatı şu anda 0,674 dolar, son 24 saatte %1,42 arttı. Ek olarak son yedi günde %2,52 arttı ve bir önceki aya göre %0,79’luk birikmiş bir kazanç kaydetti.

Özetle, 1 doların altındaki yukarıdaki dijital varlıklar bu hafta satın almak için bir fırsat olabilir. Ancak, bu alandaki durum hızla değişebilir. Bu nedenle bunlara yatırım yapmadan önce kişinin kendi araştırmasını ve risk analizini yapması önemlidir.

Kaynak : finbold
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?