Eylül 19, 2023

Islamic Coin Halka Açık Satışını Resmen Başlattığını Duyurdu!


Son güncellenme : 19.09.2023 - 08:35

Islamic Coin, Republic ile işbirliği içinde ISLM token halka açık satışını başlattığını duyurdu. Satış, varlığın etik değerlere, Şeriat ilkelerine ve pazara giriş stratejisine odaklanan detaylarla resmen başladı. Satış sırasında, küresel kullanıcılar likidite sağlama, varlık stake etme ve likidite madenciliği yoluyla token oluşturma fırsatlarından yararlanmak için uluslararası Islamic Coin topluluğuna katılma imkanına sahip olacak.

Şeriat uyumlu HAQQ Ağı tarafından desteklenen Islamic Coin, dünyanın 1,9 milyar Müslüman nüfusun kripto para piyasasındaki gücünü arttırmayı hedefliyor. Her bir coin ihracının yüzde onu hayır işlerine ayrılacak. Proje ekibine göre bu yaklaşım, kullanıcılara Müslüman dünyasının çok ötesinde faydalar sağlayacaktır.

Islamic Coin, Abu Dabi ve Dubai kraliyet ailelerinden düşünce liderleri tarafından destekleniyor ve proje Londra ve Wall Street’ten İslami ve geleneksel finans uzmanlarından onay aldı.

Ekip, ABO Capital, DF 101, A195 ve Optic Capital ile işbirliği içinde özel satışlarda 193 milyon dolar toplayarak dikkat çekti. Ayrıca DDCAP Group ve 300’den fazla küresel bankadan oluşan ağlarıyla özel bir entegrasyon anlaşması imzaladığını duyurdu.

İşbirliği aynı zamanda Republic’in kripto danışmanlık hizmetlerini özelleştirilmiş tokenomik, DAO yönetişimi ve İslam toplumu için sürdürülebilir ekonomik fayda ile birleştiriyor. Ortaklık, potansiyel stratejik ortaklar, borsalar ve piyasa katılımcılarıyla ilişkiler kurularak daha da desteklenmektedir.

ISLM halka açık satışı 24 Eylül’de sona erecek, daha fazla ayrıntı için token’ın Republic’teki sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak : IslamicCoin
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?