Şubat 28, 2024

InvestAnswers’tan Ethereum Rakibi Altcoin için Ralli Sinyali: “İhtimaller Artıyor!”

Popüler kripto analiz kanalı InvestAnswerst, Ethereum rakibi Solana (SOL) için potansiyel yükselişi ortaya koyuyor.

InvestAnswers’ın anonim sunucusu, yeni bir YouTube videosunda 478.000 abonesine Solana’nın Aralık ayında Ethereum’un piyasa değerinin %20’sine ulaştığını, ancak o zamandan bu yana geçen aylarda ikinci en büyük kripto varlığından daha iyi performans gösterdiğini belirtti.

InvestAnswers sunucusu, SOL token’ın bu %20 seviyesine geri dönmesi halinde, ETH’nin şu anda işlem gördüğü seviyeye göre bunun yaklaşık 171 dolarlık bir SOL fiyatı anlamına geleceğini söylüyor.

“Ethereum’un piyasa değerinin üçte birine ulaşırsak 277 dolar, yarısına ulaşırsak 421 dolar ve %70’ine ulaşırsak 585 dolar eder. Pek çok insan bunun parite haline gelmesinden bahsediyor, ancak ben oraya gitmeyeceğim, çünkü ETH hala büyük bir makine, büyük bir canavar. Unutmayın, geçmişte bu seviyelerden bazılarında bulunmuştuk ve muhtemelen tekrar bu seviyelere çıkabiliriz.

Diğer iyi haber ise Ethereum‘un değeri yükseldikçe teknik olarak Solana’nın da yükselecek olması. Ancak arada bir gecikme var. Kısacası diyebiliriz ki geleceği çok parlak.”

SOL, yazı yazıldığı sırada 108,62 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre beşinci sıradaki dijital varlık, kripto piyasasının çoğunun sahip olduğu 2024 kazançlarını yaşamadı ve yılın başında olduğu gibi kabaca aynı noktada fiyatlandırıldı.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?