Şubat 3, 2024

InvestAnswers Sunucusu Müjdeyi Verdi: Solana’nın Yeni Gözdesi Fırlamaya Hazır!

InvestAnswers isimli YouTube kanalının sunucusu, Solana (SOL) ağında çalışan Jupiter fiyatının yükselişe geçeceğine dair inancını paylaştı.

Trader, JUP fiyatının en temkinli tahminde dahi 4 kat ile 8 kat artabileceğine inanıyor. Trader, bu tahmininin nedenin Jupiter’in temel metriklerinin sunduğu analizden kaynaklandığını belirtti. JUP işlem hacmi ve aylık aktif kullanıcı sayısı güçlü bir ağ faaliyetini yansıtıyor.

Trader, işlerin iyiye gitmesi halinde JUP token’ın listelerde daha da yukarı çıkacağını, dolayısıyla fiyatının da yükselebileceğini belirtti. CoinGecko verilerine göre Jupiter piyasa değeri açısından en değerli 88. kripto para.

Kripto analisti ayrıca JUP coin‘in her şeyi yaptığını ve yıllar boyunca farklı merkezi olmayan borsalar kullanarak yaşadığı eksikliklerin çoğunu ele aldığını söylüyor.

JUP kullanarak takas yapabilir veya sürekli sözleşmeler açabilirsiniz. Dolar-maliyet ortalaması yapmak kolay, üstelik çapraz köprüleri de destekliyor. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere şu ana kadar desteklenen 6000 işlem çifti var. Bunların tamamı gerçek zamanlı olarak işleniyor.

Geçmişte merkezi olmayan borsalarla çalışmanın, cüzdanlarla çalışmanın ve çılgın ücretler ödemenin acı verici deneyimini yaşadıktan sonra 2020’den beri bu benim hayalimdi.

JUP bu yazının yazıldığı sırada 0,582 dolardan işlem görüyordu.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?