Mart 2, 2022

IntoTheBlock, Yatırımcıların Karlılık Durumlarını Tespit Etti – İki Altcoin Yatırımcıları Hala Zarar Ediyor!

IntoTheBlock tarafından yayınlanan verilere göre kripto piyasalarında yaşanan yükselişlere rağmen Cardano (ADA) ve Shiba Inu (SHIB) sahiplerinin büyük çoğunluğunun zarar etmeye devam ettiğini ortaya koydu.

Kripto istihbarat firması IntoTheBlock, hangi kripto para yatırımcılarının zarar ettiğini tespit etmek için Cardano (ADA) bakiyeli cüzdanları inceledi, kripto paraların satın alma ortalamalarını tespit eden firma, mevcut fiyatla karşılaştırarak güncel durumu ele alıyor.

IntoTheBlock, ADA sahiplerinin %84’ünün, Cardano’nun yedi günün en düşük seviyesi olan 0.74 dolardan mevcut fiyatı olan 0.95 dolara %28.8 rallisine rağmen parasının kalmadığını veya zararda olduğunu tespit etti. Kripto içgörü firması ayrıca, ADA sahiplerinin yalnızca %12’sinin parada veya kârda olduğunu, %4’ünün ise parada veya başabaşta olduğunu ortaya koyuyor.

Meme coin Shiba Inu’yu da inceleyen IntoTheBlock, Shiba Inu (SHIB) sahiplerinin %55’inin kaybı olduğunu, %39’unun kazanç elde ettiğini ve %7’sinin başa baş olduğunu tespit etti. Yazma sırasında SHIB, yedi günün en düşük seviyesi olan 0.000021 dolardan yaklaşık %30 artışla 0.000027 dolardan işlem görüyor.

IntoTheBlock ayrıca sanal gerçeklik platformu Decentraland (MANA) sahipleri için karlılık durumunu tespit etti. Analitik firmasına göre, MANA sahiplerinin %47’si parada ve %42’si kaybeden pozisyonlarda bulunuyor. Geri kalanlar başabaş gibi görünüyor.

Köpek temalı meme coin Dogecoin (DOGE) yatırımcılarının ise %51’inin kazanç elde ettiğini, %43’ünün parasız ve %6’sının başabaş olduğu tespit edildi.

Ayrıca IntoTheBlock, Ethereum (ETH) sahiplerinin çoğunluğunun kârda olduğunu, %73’ünün parada, %23’ünün parasız ve sadece %4’ünün başa baş olduğunu bildirdi.

Bitcoin (BTC) için şu anda sahibinin karlılığı hakkında hiçbir veri yayınlanmadı.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.