Ekim 2, 2023

İngiltere Premier Lig’te Yayınlanan Altcoin Reklamı Dikkat Çekti: İşte O Varlık!


Ripple, bir süredir oldukça farklı haberlerle gündeme geliyor. Şirketin reklamı son olarak İngiliz Premier Ligi (EPL) karşılaşmasında görücüye çıktı. Söz konusu reklam Cumartesi günkü Bournemouth – Arsenal maçı sırasında görüldü.

Beklendiği üzere, bu gelişme XRP meraklılarından ve kripto topluluğundan olumlu tepkiler aldı. Birçok isim de maçı izlerken Ripple reklamını gördüğünü doğruladı. Ayrıca, şirketin potansiyel perakende kullanıcılardan oluşan bir topluluğa reklamını yaptığı göz önüne alındığında, XRP için yükseliş duygularını dile getirdiler.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere XRP Ledger (XRPL) blok zincirine dayalı bir NFT projesi olan xSTIK’in yöneticisi Brett Hill de Ripple reklamını öne çıkardı. Şirket, XRP’nin gelecekteki değerine olan güvenini dile getirerek başkalarını token sahibi olmaya çağıran bir mesaj yayınladı.

Bununla da yetinmeyen Ripple, daha önce Washington DC’deki ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) merkez ofisinin etrafına bir reklam yerleştirmişti.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?