Mart 1, 2020

İngiltere Merkezli Sarah Regensburger Markası, VeChain Teknolojisini Moda Dünyası İçin Kullanıyor

Dünyaca ünlü bir marka olan Sarah Regensburger, VeChain’in blockchain teknolojisi ile moda endüstrisinin geleceğini inşa ettiğini açıkladı.

VeChain teknolojisinin uygun şekilde değerlendirilmesinden sonra, CEO şeffaflık ve izlenebilirlik için VeChain’i kullandığını açıkladı.

Markanın sahibi, VeChain’in vizyonu ve blockchain projesinin sunduğu fırsatlardan açıkça etkileniyor gibi görünüyor. Sarah Regensburger, el yapımı üretimde izlenebilirliği sağlamak için VeChain’i kullanmayı hedefleyerek müşterilerinin, kıyafetlerini kimin yaptığını bilmelerini sağlıyor.

Ortaklığın amacı, tüketici de dahil olmak üzere moda endüstrisindeki tüm katılımcılar arasında benzeri görülmemiş düzeyde bir etkileşim sağlamaktır.

Moda şirketi VeChain’in blockchain protokolünü uygulamaya koydu. Teknolojinin uygulanması Paris Moda Haftası’nda sergilenecekti. Moda Haftasında, sadece el yapımı işler ve en kaliteli malzemeler dikiş için kullanılır.

Blockchain Moda Dünyasını Nasıl Değiştiriyor?

Ünlü tasarımcıların defilelerinde, sahte ürünler sergilenmez. Bununla birlikte, işler mağazalara taşındığında, isimsiz üreticilerden ucuz olanlarla değiştirilebilir.

Blockchain teknolojisi bu durumu kurtarmaya gelebilir. Bu teknoloji sadece kişisel verileri korumakla kalmaz, aynı zamanda ürünlerin geçtiği yolları izlemenizi sağlar. Bu durumda, müşteriler kıyafetleri, üretildikleri fabrikadan depolamaya kadar izleyebilirler.

Şu anda, dev şirketler sınırlarını genişletmeye ve tüketiciler için yeni bir şeyler yaratmaya çalışıyor.

Mesela, Nike markası şimdi sadece bir giyim üreticisi olarak değil, aynı zamanda teknolojik çözümler sunabilen bir şirket olarak da konumlanıyor. Nike ürünleri genellikle kalp atış hızı sensörleri veya yakılan kalorileri gösteren ekipmanları bulunduruyor. Ünlü markaların neden bu teknolojilere ihtiyacı var?

Müşteri taleplerine cevap vermek ve pazarda rekabetçi kalmak için. Aynısını moda dünyasının temsilcilerinin gittikçe başvurdukları blockchain hakkında da söyleyebiliriz.

Bu gelişme, şirketlerin modern olmalarına ve konumlarını korumalarına yardımcı olmaktadır. Örneğin, bu teknoloji, tanınmış markaların itibarını taklitlerden korur ve satın aldıktan sonra giysilere ne olduğu hakkında doğru bilgi almanızı sağlar. Bu nedenle, birçok insan bu tür bilgilere sahip olmayı hayal eder. Özellikle devam etmek ve sonuçları iyileştirmek isteyenler.

Blockchain teknolojisinin çeşitli engellerin üstesinden gelmek için geliştirildiği bir sır değil ve VeChain teknolojisinin Sarah Regensburger tarafından benimsenmesi, dağıtılmış defter teknolojisinin dönüştürücü gücünün bir başka örneğidir.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?