İnceleme: Stellar (XLM) Boğaları Alım Yapmaya Devam Ediyor, Fiyat 0,30 Dolara Yükselecek Mi?


Son güncellenme : 22.01.2021 - 21:06

Geçtiğimiz gün başlayan düşme krizinden payını alan Stellar (XLM), düşüş anlarında %18’ e yakın geri çekilme yaşasa da balinalar Stellar için harekete geçtiler. Alım için bir fırsat gören balinalar yükselişi de beraberinde getirdiler.

Stellar (XLM) için önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi uzun sayılabilecek bir yatay eksenli hareketin sürdüğünü ve kırılma için bir atak yapabileceğini söylemiştik. Bollinger incelemesinde bu sıkışmanın iki yönlü bir etkiyi doğurabileceğini yazmıştık.

[irp posts=”20324″ name=”Stellar (XLM) İçin Kritik Eşik: Düşüş Mü Yükseliş Mi?”]

Stellar (XLM) İçin Beklentiler Ne?

Stellar son 24 saat verilerinde tekrar yukarı yönde harekete geçse de son haftanın verilerinde %10’a yakın bir düşüş mevcut. 21 Ocak kripto paralardaki düşüş krizinden de etkilenen Stellar 0,230 dolara kadar geriledi. Bu düşüşten bir fırsat yaratmak isten balinalar ise Stellar alımlarına hız kazandırdılar.

Gün içerisinde boğaların da etkisiyle yukarı yöndeki ivmesine devam etse de Stellar için trendini devam ettirmesi ve önündeki direnç seviyeleri dayanması gerekiyor. Hareketli ortalamalar için dört saatlik grafikler incelendiğinde 0,291 dolarlık güçlü bir dirençle karşı karşıya. Stellar için bir sonraki hedef ise 0,321 dolar seviyesi olacaktır.

KAYNAK: Tradingview XLM

Diğer bir ihtimal ise karşılaşabileceği 0,291 dolarlık güçlü dirençte kendisini bulamayabilir olması durumudur. Bu seviyeden kendisine yer bulamazsa 0,3 dolara kadar kendisi için güçlü bir desteği olmayan Stellar için işler iyice kötüleşebilir. En iyi ihtimalle destek noktalarından olan 0,226 dolar seviyesine kadar çekilebilme ihtimalidir.

“Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Kadir ALTUNSOY hakkında :

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Çevre mühendisliği öğrencisiyim,23 yaşındayım. Kripto paralarla 2017 yılından beri ilgiyle takip ediyorum ve geleceğe yön verecek teknoloji olduğunu düşünüyorum. Bu hevesle beraber öğrendiğim bilgileri ve analizleri Koinfinans aracılığıyla sizlerle paylaşıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?