İki Ünlü Analistin Bitcoin Fiyat Değerlendirmesi

Bitcoin (BTC) en son Mayıs ayında görülen fiyatlara kadar geriledi. Bitcoin 10.000 dolar seviyesinden neredeyse bir ay sonra, önde gelen dijital para birimi 7.000 dolar aralığına tamamen geri döndü.

Pek çok analist kendi değerlendirmeleriyle Bitcoin fiyat tahminlerini ve fikirlerini paylaşmaya devam ediyor. Twitter üzerinde Crypto Welson olarak bilinen melek yatırımcıda fikirlerini paylaşanlar arasında. Crypto Welson 6.000 dolar destek alanına girdiğimizi belirtti. Crypto Welson’a göre Bitcoin fiyatının 6 bin dolar aralığına girecek. Ama Bitcoin o seviyeye düştükten sonra dibi görmüş olacak ve yepyeni bir yükseliş yaşanacak.

Bir diğer önemli isim olan Tuur Demeester ise, Bitcoin’de yaşanan düşüş karşısında sakin olmak gerektiğini belirterek şunları söyledi:

“Bitcoin, 2015 yılının Ocak yılından bu yana, parabolik bir yükseliş trendi yaşıyor. Bu noktada yaşanan son düşüş ile birlikte, Bitcoin yeniden desteğe dokunmuş oldu. Bu durum, Mart’tan bu yana ilk kez oluyor. Ancak şu aşamada panik yapmaya gerek olmadığını düşünüyorum.”

Başarılı isim, yaşanan düşüşe rağmen Bitcoin konusunda halen iyimser olduğunu belirtti. Bitcoin fiyatını neler bekliyor ya da hangi öngörüler gerçekleşecek önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.