Ocak 12, 2024

İki Finans Devinden O Altcoin için Milyonluk Hamle: WallStreet Gözünü O Token’a Dikti!


Önde gelen finans devleri BlackRock ve JPMorgan, yakın zamanda yaptıkları yatırım ile 7,5 milyondan fazla XRP token yatırımı yaptılar.

Ben Armstrong’a göre JPMorgan, firmanın toplam servetinin %7,5’inden fazlasını oluşturan 7,5 milyondan fazla XRP token’ı elinde tutmaya devam ediyor. Bunun “finans dünyasının dijital varlıklara bakışında önemli bir değişime işaret ettiğini” belirtti.

JPMorgan gibi bir devin Ripple Labs’in karşı karşıya olduğu yasal sorunlara rağmen, bu kadar önemli bir pozisyon biriktirme istekleri, XRP’nin geleceğine olan güvenin arttığını gösteriyor.

JPMorgan ile birlikte BlackRock da XRP’ye genişlemeye ilgi gösterdi. Dünyanın en büyük varlık yöneticisi olarak BlackRock’ın token’a potansiyel yatırımı, ana akım finansın kripto para birimi için bir başka onay olarak yorumlanacaktır.

Armstrong, “büyük kurumlardan gelen bu cesur hamlelerin XRP’nin geleceğine duyulan güvenin arttığını vurguladığını” açıkladı. Ripple SEC ile yasal mücadelesini sürdürürken, BlackRock ve JPMorgan gibi büyük oyuncular davaların ötesine bakıyor ve XRP’nin finansal sistemin standart bir parçası haline gelmesi için büyük bahisler yapıyor gibi görünüyor.

Armstrong’un sözleriyle: “#BlackRock ve #JPMorgan $XRP’ye yoğun bir şekilde yatırım yaparken, tüm kripto manzarası gelişiyor.” Kripto hızla belirsiz bir dijital deneyden dünyanın en büyük finans kurumlarının dikkatini çeken bir varlık sınıfına dönüştü.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?