Aralık 1, 2022

CEO Açıkladı: İki Ethereum Rakibi Altcoin’i Sepetime Ekledim!

Morgan Creek Capital Management’ın CEO’su Mark Yusko, zirveye çıkacağına inandığı iki altcoin paylaştı. Altcoin’lerin her ikisinin de Katman-1 çözümü olması dikkat çeken detaylar arasında.

Altcoin Daily kanalının sunucu Austin Arnold ile röportaj gerçekleştiren Yusko, görüşlerini paylaştı. Yasuo’ya göre Katman-1 projelerin en güçlü adaylarının Avalanche (AVAX) ve Polkadot (DOT) olacak. Her iki blockchain çözümü sektörde Ethereum rakibi olarak da anılıyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Yusko, kullanım senaryosu olanakları ve doğruluk söz konusu olduğunda Cosmos‘u (ATOM) da es geçmedi.

“Muhtemelen Avalanche’a daha yakınım. Her ikisini de seviyorum. Polkadot ve Cosmos, bence neden kazanan olabileceklerine dair gerçek örnekler sunuyor.”

Haber hazırlanırken Avalanche 13,20 dolar, Polkadot 5,44 dolar ve Cosmos 10,49 dolardan işlem görüyor.

Yusko’ya göre Solana (SOL) sorunları olsa da oldukça güçlü bir proje.

“Solana ile çok para kazandık ve kaybettik. Ancak hala potansiyeli olduğuna inanıyorum. Solana ile ilgili birkaç problem var. Birincisi sık sık ‘dışarı çıkma’ eğilimi var. Öte yandan %100 doğruları sunmuyor. Yani kullanamayacağınız bazı durumları sık sık öne sürüyorlar.

Ancak genel olarak her şey doğru çalışıyorsa gerisi çok da umrumda değil. Ancak muhasebe kısmından bakacak olursak işlerin %99,99 olması dahi kabul edilemez. Her şey %100 olmalı.”

Haber hazırlanırken Solana 14,02 dolardan işlem görüyor.

Yusko, aynı röportajda Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) hakkında görüşlerini de açıklamıştı. İçeriğin devamını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

[irp posts=”70679″ ]

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?