Aralık 23, 2019

İki Dev Şirket, Kripto Para Hizmetlerini Genişletmek İçin Ortaklık Kurdu!

Kripto sektöründeki ürün ve hizmetlerin sayısı her geçen gün hızla artmaya devam ediyor. Bununla birlikte kripto para endüstrisini ileriye taşımak için yapılan işbirlikleri, sektörde heyecan yaratıyor. En güncel ortaklık haberi ise SBI Holdings ve Boerse Stuttgart’dan geldi. Söz konusu ortaklık Asya için de Avrupa için de oldukça büyük bir öneme sahip.

Almanya’nın ikinci büyük borsası Boerse Stuttgart, Japonya’nın en büyük finans firmalarından biri olan SBI Holdings ile ortaklığını resmen ilan etti. Ortaklığın amacı, Avrupa ve Asya’daki kripto faaliyetlerini genişletmek. Stuttgart Borsası tarafından yapılan açıklamada; iki ortağın Blockchain teknolojisi sayesinde, kripto paraların transferine imkan sağlayan bir platform üzerinde çalıştıkları bildirildi. SBI Holding Başkanı Yoshitaka Kitao ise konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Boerse Stuttgart grup ile dijital varlıklarla ilgili konularda, dünya genelinde dijital varlıklara olan talebi artırmak için birlikte çalışacağız.”

Ortaklık duyurusu sektörde heyecanla karşılandı. Çünkü; söz konusu işbirliğiyle iki ülke arasında ki kripto para transfer hacminin büyük bir oranda artış göstermesi bekleniyor.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?