İddia: Robinhood En Büyük Dogecoin Adresini Elinde Tutuyor

0

Bir Reddit kullanıcısı olan AndreifromAlberta, en büyük Dogecoin adresinin ve üçüncü en büyük Bitcoin cüzdanının Amerikan finansal hizmetler şirketi Robinhood’a ait olduğunu iddia etti. İddianın doğruluğu, Robinhood’ın MicroStrategy’den daha fazla Bitcoin’e sahip olduğunu gösterir.

Reddit kullanıcısı daha önce, en büyük DOGE’ye sahip cüzdan adresi olan belirli bir Dogecoin cüzdanı “DH5” hakkında araştırma yayınladı. Bu nedenle, DH5, Şubat ayında kripto topluluğunun üyeleri arasında bir tartışma konusu haline geldi. Andrei, o sırada güncel konu hakkında da paylaşımda bulundu. Andrei’ye göre Robinhood, en büyük Dogecoin adresi DH5’e ve üçüncü en büyük Bitcoin cüzdanı 1P5’e sahip.

Daha yakın zamanlarda Andrei, online aracı kurumun en büyük Dogecoin miktarına sahip cüzdan olan DH5’e sahip olduğunu bir kez daha iddia etti. Araştırmacı, Robinhood’ın Dogecoin’e sahip olmanın yanı sıra, üçüncü en büyük BTC cüzdanına sahip olduğunu söyledi. Ayrıca Reddit kullanıcısı, Robinhood’un Ethereum (ETH) ve Bitcoin Cash (BCH) gibi önde gelen kripto para birimlerinden başka büyük cüzdanlara sahip olduğunu da ekledi.

Andrei’nin raporuna göre adı geçen Bitcoin adresi Şubat 2019’da coin biriktirmeye başladı ve şu anda yaklaşık 113.842 BTC’ye sahip. Bu kadar yüksek bir miktar söz konusu cüzdanı piyasadaki en büyük yatırımcılardan biri yapıyor.

Reddit kullanıcısı, Robinhood’ın ticaret için sunduğu diğer kriptolar için aynı Bitcoin ve Dogecoin depolama yöntemini benimsediğine inanıyor. Robinhood’da işlem yapmak için kullanılabilen diğer beş kripto para birimi, ETH ve Litecoin’i (LTC) içerir. Diğerleri BCH, Ethereum Classic (ETC) ve Bitcoin SV’dir (BSV). Raporda Andrei, dördüncü en büyük ETH adresi olan “0x7” ve ikinci en büyük LTC adresi olan “LQT”nin Robinhood’a ait olabileceğini belirtiyor.

Raporda ayrıca, Amerikan finansal hizmetler şirketinin ikinci en büyük BCH adresi olan “16N”ye sahip olduğu öne sürüldü. Andrei, cüzdan adreslerinin yaklaşık olarak aynı zamanlarda kurulduğuna ve aynı şekille biriktirme yaptığına dikkat çekti:

“Robinhood (RH), RH kripto müşterilerinin koruyucusu olarak MicroStrategy’den (105 bin) gerçekten daha fazla BTC’ye (116 bin) sahip. Toplamda, 10 milyondan fazla kripto Robinhooder (Robinhood yatırımcısı) aslında akıllı yatırımcı ve Mayıs ayındaki çöküşten bu yana yoğun bir şekilde dipten bitcoin ve kripto satın alıyor.”

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın