ICO’da Toplanan 21 Milyon Dolarlık Kripto Para Projesi Kapanıyor

0

San Francisco merkezli Blockchain tabanlı Thor Token projesi, kapanma kararı aldığını duyurdu. Kapanma kararının en büyük nedenlerinden birinin projenin yeterince ilgi görememesi ve ticari başarı elde edemediklerinden dolayı olduğunu, Thor’un CEO’su ve kurucu ortağı olan David Chin tarafından 9 Nisan’da bildirildi.

Chin, ICO’da topladıkları 21 milyon değerindeki fon desteğini tükettiklerini ve daha fazla fon desteği sağlayamadıklarını söyleyerek “Ne yazık ki aradığımız ticari başarıyı elde edemedik” ifadelerini kullandı. Karşılaştıkları yasal zorlukların da yolun sonuna getirmekte etkili olduğunu belirtti.

Chin ek olarak, uzun süredir sessiz kalmalarından dolayı token sahiplerinden özür diledi ve bu sessizliğin nedeninin şirketin çözüm bulmak için arka planda çalışmalar yürüttüğü ifadesini kullandı. Chin, Thor’u 10 bin dolara devralma teklifinin olduğuna dair söylentileri de doğruladı.

Son olarak CEO, “Tüm Thor kodu ve ürünleri, toplumun yararı için kullanılması, değiştirilmesi için açık kaynak olarak kalıcağını bildirdi.”

Neo üzerine kurulan bu proje Thor, son dönemde kapanma kararı alan tek kripto para projesi değil. Örnek olarak geçtiğimiz Aralık ayında ABD merkezli büyük sabit koin projesi olan Basis, operasyonlarını durduracaklarını ve topladıkları 133 milyon dolarlık fonun büyük bir kısmını yatırımcılarına iade edecekelerini bildirmişti.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın