Humanity Forward, Kripto Para ile Bağış Kabulüne Başladı

Eski ABD başkan adayı Andrew Yang tarafından oluşturulan kar amacı gütmeyen kuruluş Humanity Forward, kripto bağış şirketi The Giving Block ile bir ortaklık kurdu. Söz konusu ortaklığın sonucu olarak Humanity Forward; Dogecoin, Bitcoin, Ethereum, Chainlink ve bir dizi diğer dijital para biriminde bağışları kabul etmeye başladı.

Şu anda New York belediye başkanlığı yarışını favori ismi olan Yang, kuruluşu Mart 2020’de “insan merkezli bir Amerika” inşa etmek için başlattı. Kripto dostu politikacı, bunun için 3 milyon dolar bağışladı. Kâr amacı gütmeyen kuruluş, pandemiden ağır etkilenen mücadele eden insanlara yardım etmeye odaklanmış durumda. Kuruluş, Reddit kurucu ortağı Alexis Ohanian ve diğer ünlüler tarafından da desteklendi.  

Humanity Forward gelişme ışığında kabul etmeye başladığı kripto paralar şu şekilde: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Amp (AMP), Basic Attention Token (BAT), Bitcoin Cash (BCH), ChainLink (LINK), Dai (DAI), Dogecoin (DOGE), The Graph (GRT), Gemini Dollar (GUSD), Litecoin (LTC), Storj (STORJ), UMA (UMA), Zcash (ZEC), 0x (ZRX), 1inch (1INCH).

Yukarıda da belirtildiği üzere Yang kripto dostu bir isim olarak biliniyor. Yakın zamanda yaptığı açıklamada göreve seçilmesi halinde şehri bir “Bitcoin merkezi” haline getireceğini söyledi. Yang’ın kripto desteği, uzun bir süre daha benimsenme açısından olumlu gelişmelerin yaşanmasını sağlayacak gibi görünüyor.

Kaynak : U Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.