Eylül 26, 2023

HSBC Müşterilerine Kripto Müjdesi: SHIB, BTC ve Fazlasıyla Ödeme Mümkün!


Son güncellenme : 26.09.2023 - 20:09

Önde gelen bir kripto ödeme işlemcisi olan FCF Pay, XRP ve Shiba Inu (SHIB) sahibi HSBC müşterileri için heyecan verici bir duyuru yaptı.

HSBC kullanan müşteriler, FCF Pay platformu aracılığıyla çeşitli kripto para birimleri kullanarak mortgage faturalarını ve kredilerini ödeyebilecekler.

HSBC kullanıcılarının mortgage faturalarını ve kredilerini FCF Pay aracılığıyla kripto para birimleriyle ödeyebileceklerini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

https://twitter.com/fcfpay/status/1706579897471152597

Shiba Inu ve XRP ile Kredi Ödemek Mümkün!

Gelişme, küresel bankacılık devi HSBC’nin müşterilerinin artık bankacılık ihtiyaçları için dijital varlıkların artan popülaritesinden yararlanabilecekleri anlamına geliyor.

Tweet ayrıca FCF Pay portalı üzerinden mortgage faturası ödemeleri için kullanılabilecek kripto para birimlerinin çeşitliliğini de ortaya koydu. Bunlar arasında XRP, SHIB, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Dogecoin (DOGE) bulunmaktadır. Platform, hizmet için daha fazla dijital varlığın eşit şekilde desteklendiğini doğruladı.

FCF Pay‘in fatura ödeme portalına göre, mortgage için geri ödeme süreci sadece üç prosedür gerektiriyor. Bir alacaklı seçmeyi, fatura bilgilerini eklemeyi ve kripto ödemesini göndermeyi içerir.

FCF Pay, ödeme teslimatı için yeraltı işlemlerini 48 saat içinde gerçekleştirdiğini iddia ediyor. Kripto ödeme işlemcisi, faturanın %2’sini ve yasal 3 dolarlık bir ücreti tahsil etmektedir. FCF Pay kullanıcıları ödeme işlemini iki iş günü içinde banka ekstrelerinde göreceklerdir.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere FCF Pay’in kripto ödeme hizmetinin şu anda Amerika Birleşik Devletleri’yle sınırlı olduğunu belirtmek önemli. Şirket, hizmet verdiği ülkeleri arttırmak adına çalışmalar yaptığını da sözlerine ekledi.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?