Hot Coin Fiyat Tahmini: Holo Sıçrama ve Düşüşün Eşiğinde

Nisan ayının başında rekor seviyesine ulaşan Holo (HOT) 0,031 dolar sonrası bir düşüş kanalına girdi. Düşüş etkisini bir süredir devam ediyordu. Bu etki fiyatı 0,017 dolar seviyelerine kadar itse de varlık gün içinde bu kanaldan kurtulmuş gibi görünüyor.

%25’in üzerinde bir artış gören varlık 0,0236 dolar kadar yükseldi. Ancak dirence takılan varlık bir miktar geri çekilmek zorunda kaldı. Önümüzdeki hareket varlığı yuları itmeye zorlayabilir. Yeni bir yükseliş dalgasını beklemek için uygun şartları beklemek gerekecek.

Hot Coin Geleceği Sınırda

Teknik göstergeler son değişiklikle olumlu bir izlenim verdi. Yükselme eğilimi Stokastik verilerinde bir alım sinyaline hareket getirdi. Artışa geçen RSI nötr 50 altında fakat yükselme eğiliminde yer alıyor. MACD sinyal hattı görünümü henüz doğrulanmadı ancak takip edilirse önümüzdeki saatlerde dönüşüm gelebilir ve fiyat artışı desteklenebilir.

Kaynak: Tradingview HOT/USDT Binance

Önemli bir sorun olarak talep eksikliği ve hacimsel düşüklük fiyatın yükselişinde olumsuzluğunu henüz aşamadı. Son düşüşler varlık üzerinden el çeken yatırımcıların baskınlığını arttırdı.

Sonuç

Fiyatın yükselme hareketi önünde 50 günlük hareketli ortalama (0,0233 dolar) sınırı yer alıyor. Bu sınırın aşılması fiyatı hızlı bir yükselişe götürecek ve kanaldan çıktığını doğrulayacak bir seviye olarak görülebilir. Öte yandan bu seviye bir ALIM noktası görevi de üstelenecektir. Bu da yükseliş için gereken talebi doğrulaması anlamına geliyor.

HOT beklentileri tekrar alevlenme eğilimindeyken varlık ilk direnci 0,0233 dolar seviyesinde görülüyor. Bu seviye sonrasında hızlanacak olan yükselme sırasıyla 0,02541 ve 0,0287 dolar seviyelerini temel direnç alanı olarak bekleyecektir. İstenmeyen biçimde düşüş devam ederse ilk destek 0,0193 dolarda aranacaktır.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.