HOT Coin Fiyat Tahmini: Holo 0,030 Hedefinde

0

25 Mart günü 0,0079 dolardan direncini kırarak yükselişe geçen HOLO (HOT) coin yükselişini sürdürüyor. Sadece son 1 hafta baz alındığında varlık %150’ye yakın artış kaydetti. Hot coin yorumlamalarında farklı bakış açıkları yer alıyor. Bazı kesimler yerel bir zirveye ulaştığını iddia etse de yükseliş sinyalleri çok güçlü.

4 saatlik grafiklerde HOT çok ciddi bir sıçrama kaydetti. Son 24 saatte %57 değer kazandı. Geçtiğimiz gün 0,0128 direncinde bir süre destek arayışı bugün yerini artışa bıraktı. Günlük hareket 0,016 dolarda tekrar dirence maruz kaldı fakat boğalar yükseliş için oldukça istekliydi. Son ayların en çok konuşulan varlıklarından birisi olan HOT bu direnci de kırarak 0,0206 dolar zirvesine kadar ulaştı.

0,030 Hedefine Doğru

Teknik göstergeler artışın devamlılığını vurguluyor. Boğalar bu konuda dikkatli olur ve agresif satıcıların üstünde yer almaya devam edebilirse artışın sürekliliği gelecektir. Kendisine çizdiği artan trend çizgisi üzerinde hala yerini koruyor.

Bu trend çizgisinin şu an devamlılığı şu an için daha baskın. Özellikle HOT yatırımcısının fiyatı üst sınırlara çekme arzusu oldukça fazla görünüyor. RSI verileri pozitif bir uyum içinde aşırı alım noktasını işaret ediyor.

Kaynak: Tradingview HOT/USD

MACD sinyal hattından parabolik bir sıçrama ile arasındaki farkı açtı. Bu fark oldukça yüksek ve fiyatın tırmanışının devamlılığının gösterir niteliktedir. Stoasktik RSI verileri son karlılıklar göz önüne alınırsa bir miktar yatay harekete döndü. Fakat hala ALIM sinyallerini vurguluyor.

Sonuç

Fiyatın yükselişini beklemek yanlış olmaz. Fakat dediğimiz gibi tekniklerin iyi olması fiyatın artışında sadece bir basamak rolü alabilirler. Bu artışlarda kilit rol HOT boğalarının vereceği tepkilerde gizlidir. Agresif satıcıların SAT baskısına kapılması durumunda riskli bir durum oluşur. Varlık bir miktar geri çekilme yaşıyor. Bu geri çekilme bir önceki desteğine 0,016 dolara kadar sürme riski taşısa da buradan bir alım fırsatı yatırımcılar tarafından görülebilir.

Ancak teknikteki göstergeler devam sinyalini geri döndüğü 0,020 dolar barajını geçmekte kullanacaktır. HOT için kısa vadede bu 0,030 dolar seviyesinin üzerine kuvvetli bir sıçrama getirecektir. Düşme riski güçlü destek noktası 0,0128 dolar seviyelerine kadar derinleşen sat baskısına dönüşebilir. Bu destek seviyesinin yitirilmesi 0,0011 dolar desteğine kadar tekrar düşecektir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın