Hot Coin Fiyat Tahmini: Holo Hedefinde Yeni Rekor Var


Mart ayı sonunda zirve seviyesi 0,0209 dolara yükselen Holo (HOT), son yazımızda da belirttiğimiz gibi 0,030 dolar hedefine çok yaklaştı. 0,0280 dolara kadar yükselen varlık bir miktar geri çekilme yaşamış olsa da yükseliş sinyallerini hala sürdürüyor. Agresif satıcının yanında istekli boğa kanalı HOT cephesinin yükselmesi ve devamını istiyor.

Yeni zirvenin direnç gösterdiği noktada geri çekilen varlık günlük grafiklerde hala olumlu bir pozisyonda yer alıyor. Aşırı alım bölgesinde seyreden Stokastik RSI verilerine ek olarak MACD sinyal hattının çok üstüne farkı açıyor. Nisan ayı başında ciddi bir ayrımla beraber MACD güçlü bir yükselişe ön ayak tanımlayıcı bir rol üstlendi.

Kaynak: Tradingview HOT/USD

RSI verilerinde 88 seviyeleri göze çarpıyor. Alım bölgesini işaret eden bu nokta yükselişin de destekçisi bir noktadadır. 0,023 dolarda direnç gören varlık direncini kırarak yeni rekor seviyesine ulaştı. Geri çekilmede destek görebileceği bu nokta bir sıçrama için geri dönüş noktası olarak görülebilir. ALIM fırsatı sunabilecek 0,235 dolarda 0,030 kısa vade hedefini geçebilecek potansiyeli içinde barındırıyor.

Bollinger bantlarındaki genişleme olumlu bir izlenim veriyor. Son dojideki yırtılma fiyatın bant içine girmeyi zorlasa da fiyatın üstel hareketinde faydalı bir durum olarak görülmeli. HOT yatırımcısının istekli tavrı fiyatın yükselişini destekliyor. Alım noktasında yapılacak boğa hareketliliği yeni hedefe ulaşmada en önemli noktadır. Önümüzdeki günlerde yeni bir zirveye sıçrama beklentisini arttıracaktır.

Düşüş etkisinin görülmesi başta 0,0235 desteğinin yitirilmesiyle beklenebilir. Sonraki destek seviyeleri 0,019 ve 0,017 dolarlara kadar düşüş beklentisi yaratacaktır.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Kadir ALTUNSOY hakkında :

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Çevre mühendisliği öğrencisiyim,23 yaşındayım. Kripto paralarla 2017 yılından beri ilgiyle takip ediyorum ve geleceğe yön verecek teknoloji olduğunu düşünüyorum. Bu hevesle beraber öğrendiğim bilgileri ve analizleri Koinfinans aracılığıyla sizlerle paylaşıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?