Hot Coin Fiyat Tahmini: Holo Hedefinde Yeni Rekor Var

0

Mart ayı sonunda zirve seviyesi 0,0209 dolara yükselen Holo (HOT), son yazımızda da belirttiğimiz gibi 0,030 dolar hedefine çok yaklaştı. 0,0280 dolara kadar yükselen varlık bir miktar geri çekilme yaşamış olsa da yükseliş sinyallerini hala sürdürüyor. Agresif satıcının yanında istekli boğa kanalı HOT cephesinin yükselmesi ve devamını istiyor.

Yeni zirvenin direnç gösterdiği noktada geri çekilen varlık günlük grafiklerde hala olumlu bir pozisyonda yer alıyor. Aşırı alım bölgesinde seyreden Stokastik RSI verilerine ek olarak MACD sinyal hattının çok üstüne farkı açıyor. Nisan ayı başında ciddi bir ayrımla beraber MACD güçlü bir yükselişe ön ayak tanımlayıcı bir rol üstlendi.

Kaynak: Tradingview HOT/USD

RSI verilerinde 88 seviyeleri göze çarpıyor. Alım bölgesini işaret eden bu nokta yükselişin de destekçisi bir noktadadır. 0,023 dolarda direnç gören varlık direncini kırarak yeni rekor seviyesine ulaştı. Geri çekilmede destek görebileceği bu nokta bir sıçrama için geri dönüş noktası olarak görülebilir. ALIM fırsatı sunabilecek 0,235 dolarda 0,030 kısa vade hedefini geçebilecek potansiyeli içinde barındırıyor.

Bollinger bantlarındaki genişleme olumlu bir izlenim veriyor. Son dojideki yırtılma fiyatın bant içine girmeyi zorlasa da fiyatın üstel hareketinde faydalı bir durum olarak görülmeli. HOT yatırımcısının istekli tavrı fiyatın yükselişini destekliyor. Alım noktasında yapılacak boğa hareketliliği yeni hedefe ulaşmada en önemli noktadır. Önümüzdeki günlerde yeni bir zirveye sıçrama beklentisini arttıracaktır.

Düşüş etkisinin görülmesi başta 0,0235 desteğinin yitirilmesiyle beklenebilir. Sonraki destek seviyeleri 0,019 ve 0,017 dolarlara kadar düşüş beklentisi yaratacaktır.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın