Hot Coin Fiyat Tahmini: HOLO Fiyatında Yükselme Arzusu

Altkoinlerde görülen sert düşüşler Holo (HOT) için de geçerliliğini gösterdi. Geçtiğimiz günlerde yükselişini sürdüren BTT, DENT gibi varlıklara zirve seviyesi 0,031 dolara ulaşan HOT da eşlik etti. Gün içerisinde 0,019 dolarlık anlık düşüşler gören varlık destek seviyesinde tutunmayı başardı. Sert düşüşlerin önüne şimdilik geçen bu destek önümüzdeki hareket gidişatında etkilenecek mi, kararsızlık hâkim.

Kararsızlık Hakim

Destek seviyesinden bir miktar toparlanma gören varlık, sonraki hamlesinde net bir tutum göstermiyor. Düşüş etkisi birçok noktada teknik göstergeleri azalma eğilimi gösterdi. Saatlik grafik bu verilerde iyileşmeler görülse de 4 saatlik ve günlük grafiklerde düşüş sinyalleri devam ediyor.

Kaynak: Tradingview HOT/USDT

Sinyal, MACD hattının üzerine geçti. Bu duruma ek olarak RSI nötr 50’nin altına indi. Stokastik RSI verilerinde aşırı satım bölgesinde bir hareket söz konusu. Bu durum düşüşün baskınlığını gösteriyor. Ancak son destek, fiyatın yükselişinin de gelebileceği sinyallerini gösteriyor.

Sonuç

Fiyat şu an için 25-SMA hareketli ortalama (yeşil) 0,024 dolar üzerinde destekleniyor. Düşüş bu seviyenin altına devam ederse 0,021 dolar desteğine geriletebilir. Fiyatın artışa geçmesi parabolik bir hareket gerektiriyor. Önümüzdeki hareketlilikte 0,0268 dolar ve 0,0277 dolar dirençlerinin kırılması fiyatı yukarı yönlü harekete zorlayacaktır. Bu artışla beraber artış eğilimindeki CMF verilerinde ve dengesel hacimlerde artışın devamlılığı sağlanabilir.

Fiyat direnç bölgelerinde kalmaya devam ederse bir konsolidasyon hakimiyeti olabilir. Alım sinyalleri direnç sonrası baskısını arttıracaktır. Yatırımcının dikkatini tekrar çekmesi fiyatın üst noktalara tekrar yükselişini de beraberinde getirir. Yükselme arzusu, HOT yatırımcısının beklentilerini karşılamaya yönelik ATH seviyesine doğru hareket sağlayabilir. Bu da fiyatı 0,031 dolar seviyesini test etmeye götürecektir. Sonraki hedefinde ise 0,036 dolar yer alacaktır.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.