Hot Coin Fiyat Tahmini: HOLO Fiyatında Yükselme Arzusu

0

Altkoinlerde görülen sert düşüşler Holo (HOT) için de geçerliliğini gösterdi. Geçtiğimiz günlerde yükselişini sürdüren BTT, DENT gibi varlıklara zirve seviyesi 0,031 dolara ulaşan HOT da eşlik etti. Gün içerisinde 0,019 dolarlık anlık düşüşler gören varlık destek seviyesinde tutunmayı başardı. Sert düşüşlerin önüne şimdilik geçen bu destek önümüzdeki hareket gidişatında etkilenecek mi, kararsızlık hâkim.

Kararsızlık Hakim

Destek seviyesinden bir miktar toparlanma gören varlık, sonraki hamlesinde net bir tutum göstermiyor. Düşüş etkisi birçok noktada teknik göstergeleri azalma eğilimi gösterdi. Saatlik grafik bu verilerde iyileşmeler görülse de 4 saatlik ve günlük grafiklerde düşüş sinyalleri devam ediyor.

Kaynak: Tradingview HOT/USDT

Sinyal, MACD hattının üzerine geçti. Bu duruma ek olarak RSI nötr 50’nin altına indi. Stokastik RSI verilerinde aşırı satım bölgesinde bir hareket söz konusu. Bu durum düşüşün baskınlığını gösteriyor. Ancak son destek, fiyatın yükselişinin de gelebileceği sinyallerini gösteriyor.

Sonuç

Fiyat şu an için 25-SMA hareketli ortalama (yeşil) 0,024 dolar üzerinde destekleniyor. Düşüş bu seviyenin altına devam ederse 0,021 dolar desteğine geriletebilir. Fiyatın artışa geçmesi parabolik bir hareket gerektiriyor. Önümüzdeki hareketlilikte 0,0268 dolar ve 0,0277 dolar dirençlerinin kırılması fiyatı yukarı yönlü harekete zorlayacaktır. Bu artışla beraber artış eğilimindeki CMF verilerinde ve dengesel hacimlerde artışın devamlılığı sağlanabilir.

Fiyat direnç bölgelerinde kalmaya devam ederse bir konsolidasyon hakimiyeti olabilir. Alım sinyalleri direnç sonrası baskısını arttıracaktır. Yatırımcının dikkatini tekrar çekmesi fiyatın üst noktalara tekrar yükselişini de beraberinde getirir. Yükselme arzusu, HOT yatırımcısının beklentilerini karşılamaya yönelik ATH seviyesine doğru hareket sağlayabilir. Bu da fiyatı 0,031 dolar seviyesini test etmeye götürecektir. Sonraki hedefinde ise 0,036 dolar yer alacaktır.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın