Ocak 13, 2024

Hong Kong’tan Bu Kripto Valıklar İçin Kötü Haber: Delist Ettiğini Duyurdu!

Kripto para merkezi olma yolunda önemli adımlar atan Hong Kong’da olumlu gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Çinli gazeteci Wu Blockchain paylaşımında Hong Kong Sanal Varlık Derecelendirme Ajansı’nın (HKVAC) 19 Ocak’ta yürürlüğe girecek endeks ayarlama sonuçlarını açıkladığını belirtti.

HKVAC, endekslerde değişiklikler yapıldığını ve yeni altcoinler eklendiğini, XRP gibi bazı altcoinlerin ise çıkarıldığını belirtti.

Eklenen altcoinlerin Internet Computer (ICP), Near Protocol (NEAR), Optimisim (OP), Injective (INJ) ve Immutable (IMX) olduğu belirtildi. Öte yandan, Filecoin (FIL), Maker Dao (MKR), TUSD, BUSD ve HBAR’ın endeks listesinden çıkarıldığı ifade edildi.

Aynı şekilde HKVAC Major Kripto Para Endeksi de ICP, NEAR, OP, INJ ve IMX’i listeye eklerken MKR, Lido Dao (LDO), MNT, QNT ve Arbitrum’u (ARB) çıkardığını açıkladı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere HKVAC Global Top 5 Endekslerinde XRP yerine Solana (SOL) eklenirken, Top 10 Endekslerinden Tron (TRX) çıkarılarak yerine Avalanche (AVAX) getirildi.

Kaynak : Bitcoin World
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?