Şubat 29, 2024

Hızla Yükselişe Geçen Pepe Coin’de Zengin Listesi Açıklandı: İşte Adresler ve Sahip Oldukları Varlık Miktarı!

Pepe coin fiyatı son birkaç gün içinde %18’den fazla artarak 0,000003231 dolar işlem değerine ulaştı. Bu ay, PEPE topluluğunun neredeyse bir yıl sonra yükselişini görmesi için harika bir fırsat oldu. PEPE, geçen yıl da benzer bir yükselişe ulaşmıştı. 5 Mayıs 2023 tarihinde 0,000004354 dolar ile en yüksek değerine ulaşmıştı.

Pepe coin

CoinmarketCap’e göre, işlem hacmi ve piyasa değeri de %48’lik bir artıştan sonra hacmin 2.067.176.892 dolar olduğu yerde etkilendi. Piyasa değeri ise %18 artarak 1.310.661.529 dolara ulaşmıştır.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Bu fiyat yükselişinin ortasında, PEPE’yi elinde tutan adreslerin sayısı da arttı. Pepe coin’in en büyük sahiplerinin listesi aşağıda yer almaktadır.

Pepe Coin’in En Büyük Sahipleri

En zengin 100 Pepe adresi listesine göre, en büyük Pepe coin sahibi “0xf977814e90da44bfa03b6295a0616a897441acec”dir. Ek olarak oplam arzın %19’una karşılık gelen 80 Trilyon PEPE’ye sahiptir. Son yedi gün içinde, Binance’te yaklaşık 27 Trilyon PEPE işlem gördü. Bu da Pepe Coin fiyatlarındaki bir yükseliş ile ilişkilendirilebilir.

pepe coin cüzdan sahipleri

İlk adres ile ikinci adres arasında önemli bir fark vardır. Çünkü ikinci adres toplam arzın %6,78’i olan yaklaşık 28 Trilyona sahiptir. Liste, işlemler için kullanılan borsa veya platform ve ne tür bir cüzdan kullanıldığı gibi diğer bilgilerle birlikte en zengin 100 PEPE adresini ortaya çıkardı.

Dikkat çeken bir diğer nokta ise Binance’in %107,2131 ile Pepe için en yüksek işlem sayısına sahip olmasıdır. Bybit, işlemlerin yaklaşık %19’u ile ikinci sırada yer almaktadır. OKX ve Kucoin de %6,777 ve %5,8664’lük bir oranla en üst listede yer alıyor.

Bu ilk 100 sahip, kripto piyasasındaki Pepe dağıtımının %74’ünden sorumludur ve bunlardan ilk 10’u dağıtımın %46’sını karşılayabilir.

Sonuç Olarak

Pepe tüm zamanların en yüksek değeri olan 0,000004354 dolardan yalnızca %28 daha düşük. Aynı performansı göstermeye devam ederse, meme coin bu arayı kapatacaktır. Liste, tek bir adresin PEPE’in toplam arzının %19’undan fazlasını taşıdığını vurgulamıştır.

Kaynak : CoinGape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?