Harry Potter Yazarı J.K Rowling Bitcoin Camiasına İlgileri İçin Teşekkür Etti

0
209

Harry Potter serisinin yazarı J.K Rowling, kişisel Twitter hesabından Bitcoin kullanıcılarına karşı bir paylaşımda bulunmuştu.

Rowling yapmış olduğu paylaşımda “Bitcoin hakkında bilgi almak istediğini” belirtti ve bu paylaşımından sonra Twitter gönderisine ilgi yoğun oldu. Gönderiye Binance’in CEO’sı Changpeng Zhao’dan kripto para Tron (TRX) kurucusu Justun Sun’a, Brian Armstrong’dan tutun Elon Musk’a kadar birçok isim Rowling’in gönderisine cevap verdi ve Bitcoin’i anlatmaya çalıştı.

Paylaşımı birkaç gün içerisinde yüzle kişiden Bitcoin ile ilgili mesaj alan Rowling Twitter hesabından yeni bir gönderi paylaşarak: Bitcoin hakkında ders vermek isteyen herkese teşekkürlerini ilettiğini ama kendisine bu kadar bilginin “yettiğini” dile getirdi.

Bitcoincilere Şaka Yaptı

blank

Rowling bu gönderiyi paylaştıktan sonra farklı bir paylaşımda daha bulundu ve bir şaka yaptı. Rowling’i Bitcoinci olmaya ikna etmeye çalışanlara seslenen kişilere, kendisinin asla Bitcoin camiasına katılmayacağını nedenini ise çok sıkı bir Ethereumcu olduğunu belirtti. Rowling cümlesinden sonra bunun bir şaka olduğunu da dile getirdi.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın