Harmony (ONE) Fiyat Analizi: Fiyat Rallisi Devam Edebilecek Konumda!

0

ONE/USD fiyatının genel eğilimi yükselişini sürdürmeye devam ediyor, ancak, son üç haftadır ONE fiyatı şimdi 0.227 dolarlık destekten iyi bir destek alan, bir geri çekilme aşamasından geçiyordu. Fiyat, önceki Tüm Zamanların En Yüksek seviyesi olan 0.38 doları geri alabilseydi, rallisine devam etmek için iyi bir şansı olabilirdi.

Önemli Teknik Noktalar

  • ONE fiyatı, 20 ve 50 günlük EMA hattını geri aldı.
  • ONE fiyatı, dört saatlik zaman grafiğinde düşen grafik kanal modelinden bir kopuş yaşadı.
  • ONE’daki gün içi işlem hacmi 392.1 milyon dolar civarında bu da %73.8’lik bir yükseliş anlamına geliyor.

ONE/USD grafiği daha önce 0.38 dolarlık direnç seviyesinden güçlü bir şekilde reddedilmiş ve sert bir geri çekilme aşamasına girmişti. Bu geri çekilme, fiyatın 0.227 dolarlık desteğine geri dönmesine neden olmuştu ve ralliye devam etmesi için yeterli ‘talep baskısı’ yaratabilmişti.

Önemli EMA’lara (20, 50, 100 ve 200) göre, bu altcoinin genel eğilimi yükseliş yönünde. Ayrıca, ONE fiyatı 20 ve 50 EMA hattını da geri almayı başardı.

Göreceli Güç Endeksi (54), altcoinde bir yükselişe işaret ediyor. Ayrıca, RSI çizgisi, piyasa alıcılarının artan gücünü yansıtarak direnç trend çizgisini de kırdı.

ONE/USD Grafiği: 4 Saatlik Zaman Çerçevesi

4 saatlik zaman çerçevesine bakıldığında, düşen paralel kanal modelinde rezonansa girilmiş gibi görünüyor. ONE fiyatı, bu formasyondan bir yükseliş koparmayı başardı ve bu, geri yükselişe doğru çevrilmesi için harika bir onay verdi.

Altcoin, azalan trend çizgisinden destek almak için geri çekilmeli ve  sonrasında da bu kırılmayı doğrulamalı ve fiyatın 0,38 dolarlık Tüm Zamanların En Yüksek direncine ulaşmasına yardımcı olmalı.

Geleneksel pivot seviyelerine göre, kripto tüccarları bu kripto para için en yakın destek seviyesini 0.285 dolarda işaretleyebilir. Öte yandan, direnç seviyelerini ise 0,33 dolar ve 0,365 dolarda işaretleyebilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın