Haziran 13, 2021

Haftalık Değerlendirme: 13 Haziran 2021 En Çok Kazandıran Kripto Paraları

Piyasa değeri açısından ilk 100 kripto paranın ele alındığı “Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları” serimizin bu haftaki içeriği ile karşınızdayız. Koinfinans ekibi olarak geçtiğimiz haftayı, sizler için değerlendirdik. İşte CoinMarketCap’te yer alan ilk 100 kripto para birimi içerisinde en çok kazandıran kripto paralar. (Veriler, yazı yazıldığı anda alındı, dolayısıyla gün içinde değişiklik gösterebilir.)

5-) Revain (REV)

Listenin 5. sırasında yer alan Revain (REV) haftalık %2.94 oranında değer kazandı ve şu anda yaklaşık 0.01142 dolar civarında işlem görüyor. REV son kripto boğa koşusuna katılamayan kripto paralar arasında yer alıyor. REV ATH’sine (4.49 dolar) 2018 yılında ulaşmıştı ve yakın zamanda yeni bir ATH belirleyemedi.

Revain ayrıca, blockchain teknolojisi tabanlı ilk “güvenilir” değerlendirme platformu olarak biliniyor.

4-) UNUS SED LEO (LEO)

Haftalık %10.74 oranında değer kazanan LEO, 2.76 dolar seviyesinde yer alıyor. UNUS SED LEO (LEO), esasında Ethereum platformu üzerinde çalışan bir kripto para birimidir. LEO ayrıca, tüm platform kullanıcılarının ve hizmetlerinin yeteneklerini Bitfinex’in ana şirketi olan iFinex’e genişletmek için tasarlanmış bir token’dır.

3-) Amp (AMP)

Listenin 3. sırasında yer alan Amp (AMP) geçtiğimiz yedi gün içerisinde %18.76 oranında değer kazandı. Amp (AMP), Flexa Network’teki ödemeleri teminat altına almak için kullanılan ve onları anında ve güvenli hale getiren bir token’dır. Amp ERC20 standardına uygun olarak Ethereum üzerine inşa edilmiştir.

2-) Theta Fuel (TFUEL)

TFUEL, içeriklerimizi düzenli olarak takip eden okuyucularımızın şaşırmayacağı bir kripto para olarak karşımıza çıkıyor. Haftalık %21.37 oranında değer kazanan kripto para geçen hafta da en çok kazandıran coin olarak listeye girmişti. TFUEL’in, 30 Haziran’daki ana ağ lansmanının son yeni özelliklerinin duyurulması nedeniyle bir artış yaşadığı söylenebilir Yine listedeki kripto para birimlerinden farklı olarak TFUEL, aylık olarak tek değer kazan kripto para unvanına da sahip.

1-) Quant (QNT)

Bu hafta listenin zirvesinde haftalık %23.67 oranda artış yaşayan QNT yer alıyor. QNT şu an yaklaşık 54 dolar seviyesinde işlem görüyor. Quant, farklı Blockchain ağları arasında iletişime olanak sağlayan bir proje olarak biliniyor. QNT ise, Quant Network ekosistemindeki mallar, hizmetler ve lisans ücretlerini ödemek için kullanılan bir ERC-20 tokenı’dır.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?