Aralık 8, 2023

Güney Koreli Kripto Borsasının Listelediği Altcoin Fiyatı Fırladı: Dev Airdrop da Yapılacak!

Kripto para piyasası Bitcoin fiyatının güçlü kalmasıyla birlikte altcoin cephesinde de olumlu hareketler sergilemeye başladı. Güney Kore’nin önemli kripto borsalarından Bithumb, yakın zamanda yaptığı duyuruda Highstreet (HIGH) token’ı listeleyeceğini duyurdu. Listelemeye ek olarak airdrop müjdesini de veren borsa, altcoin fiyatında önemli bir hareketi de tetikledi.

Piyasadaki genel verilere baktığımızda Ethereum ve Solana gibi altcoin’ler güçlü kalmaya devam ederken, daha düşük fiyatlı ve piyasa değerine sahip altcoin’lerde de önemli yükselişler yaşanıyor. Bu varlıklardan biri HIGH olmayı başarırken, yükselişin nedeni ise Bithumb listelemesi ve büyük airdrop duyurusu oldu.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere söz konusu listeleme Kore Wonu (KRW) paritesiyle gerçekleştirildi.

Listelemenin ardından altcoin fiyatı güçlü bir yükseliş kaydetti. HIGH, günlük en düşük seviyesi olan 1,55 dolardan 2,04 dolara sıçradı. Zirveden dönen token, biraz güç kaybetse de olumlu bir görünüm sunmaya devam ediyor.

Highstreet (HIGH) token

High Token (HIGH), merkeziyetsiz bir alım satım merkezine sahip ve sanal gerçeklik (VR) desteği ile donatılmış bir oynadıkça kazan metaverse projesinin yerel token’ıdır. Highstreet token, hem fiziksel hem de sanal dünyalarda para akışını sağlayarak, oyun içi öğelerin gerçek hayattaki ürünler için de kullanılabileceği bir pazar oluşturur. Oyuncular, oyun oynarken metaverse dünyasını keşfeder, canavarlarla savaşır ve görevler yaparken hem dijital hem de gerçek dünyada kullanılabilecek varlıkları satın alma fırsatına sahiptirler.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?