Ocak 22, 2024

Güçlü Çıkış Yapan Altcoin Asya Pasifik’te Genişlemeye Hazırlanıyor: İşte Son Gelişmeler


Finans platformu Ondo Finance, bölgedeki Asya Pasifik’e genişlediğini resmen duyurarak önemli bir başarıya adım attı. Öte yandan firma, ofisin açıldığı ülke ya da şehri açıklamadı.

Tokenleştirilmiş Gerçek Dünya Varlıkları platformu Ondo Finance, şu anda OUSG, OMMF ve USDY olmak üzere üç ana tokenize ürün teklifiyle küresel pazar payının %40’ını elinde tutuyor. Bu ürünler, küresel olarak yatırımcıların ABD merkezli temel varlık sınıflarına tokenize biçimde erişmelerini sağlıyor.

Ondo Finance, genişleme çabalarına öncülük etmek üzere Asya Pasifik ofisini açtı ve Ashwin Khosa’yı bölgede İş Geliştirme Başkan Yardımcısı olarak atadı. Daha önce Citi, Tether ve Bitfinex’te çalışmış olan Mr. Khosa, Cryptonews ile paylaştığı basın açıklamasında, “Yatırımcıların bu yeni nesil yüksek kaliteli varlıklara erişmelerine yardımcı olmak için bölgedeki ortaklarla yakın çalışmayı dört gözle bekliyorum” şeklinde belirtti.

Ondo’nun kurucusu ve CEO’su Nathan Allman, genişlemeyle ilgili heyecanını paylaşarak şöyle belirtti,

“APAC’a açılımımız konusunda çok heyecanlıyız. Aktif ve hızla büyüyen bir kripto topluluğu var ve tokenlerimizin sağladığı ABD varlıklarına yüksek kalitede maruz kalma türünü takdir ediyorlar.”

Ondo Finance, ABD Hazine tahvilleri ve banka mevduatları ile desteklenen yenilikçi bir tokenize banknot olan USDY’yi tanıtmak için Mantle Network ile işbirliği yaptı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimz üzere ayrıca Ondo’nun, Aralık ayında Solana blok zincirinde USDY’yi piyasaya sürerek erişim alanını genişlettiğini hatırlatmak gerekir.

Kaynak : cryptonews

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?