Ağustos 30, 2023

Grayscale Davasının Ardından Bu Altcoin’den Milyonlarcası Borsaya Aktı: Neler Oluyor?


Son güncellenme : 31.08.2023 - 11:50

Kripto para dünyasının önemli aktörlerinden XRP token faaliyetlerinde önemli bir artış yaşanıyor. Whale Alert verilerine göre Ripple, yaklaşık 16,5 milyon dolar değerinde 31 milyon token transfer etti.

Bu gelişmeler, Grayscale’in ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) karşı kazandığı zaferin hemen ardından gerçekleşti

Kısa bir süre önce, Ripple’dan açıklanmayan bir cüzdana önemli miktarda XRP token transferi gerçekleşti. Bu işlem, yaklaşık 16,5 milyon dolar değerinde yaklaşık 31 milyon token içeriyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Grayscale ve ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile ilgili son yasal gelişmeler göz önüne alındığında, bu transfer birçok katılımcı tarafından dikkatle takip ediliyor.

Transferlerin nihai amacı bilinmemekle birlikte, piyasayı yakından izleyen bazı isimler sadece bir ‘cüzdan değişikliği’ olabileceğine dikkat çekti.

Eş zamanlı olarak, açıklanmayan bir cüzdanın Bitstamp kripto para borsasına yaklaşık 14,86 milyon dolar değerinde 27,6 milyon XRP transferi de dikkat çekti. Bu hareket, 27-29 Ağustos tarihleri arasında Bitstamp’a toplamda 85,2 milyon token olmak üzere üç gün içinde gerçekleşen üçüncü transfer anlamına geliyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?