Grayscale, Bir Günde Yaklaşık 1 Milyar Dolar Değerinde Kripto Para Satın Aldı

Kurumsal kripto para yatırım şirketi Grayscale Investments, sadece yirmi dört saatte 0.8 milyar dolar’lık kripto para satın aldı. 30 Nisan Cuma günü itibarıyla şirketin 46.7 milyar dolarlık kripto AUM’si (yönetimi altındaki varlık) bulunuyor. Bu miktarda 29 Nisan tarihinde 45.9 milyar dolar’dı.

Grayscale yönetiminde Bitcoin ve diğer dijital para birimlerinin artışı, BTC fiyatının 54.900 dolar’dan 57.146 dolar’lık yeni bir yüksek seviyeye ulaşmasıyla ilişkilendiriliyor.

Bunların yanında, Bybt blockchain hizmetine göre Grayscale, bu hafta XLM, MANA, LPT, FIL ve LINK gibi büyük miktarlarda altcoin satın aldı. Geçen hafta satın alınan en büyük miktar XLM (259,003) oldu.

Görüldüğü üzere Grayscale, müşterilerinin birden fazla kripto para birimine ulaşmasını sağlamaya devam ediyor. Başta Bitcoin olmak üzere kripto para birimleri için kurumsal talebin de sürekli artığını söylemek yanlış olmaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.