Grayscale, Bir Günde Yaklaşık 1 Milyar Dolar Değerinde Kripto Para Satın Aldı

0

Kurumsal kripto para yatırım şirketi Grayscale Investments, sadece yirmi dört saatte 0.8 milyar dolar’lık kripto para satın aldı. 30 Nisan Cuma günü itibarıyla şirketin 46.7 milyar dolarlık kripto AUM’si (yönetimi altındaki varlık) bulunuyor. Bu miktarda 29 Nisan tarihinde 45.9 milyar dolar’dı.

Grayscale yönetiminde Bitcoin ve diğer dijital para birimlerinin artışı, BTC fiyatının 54.900 dolar’dan 57.146 dolar’lık yeni bir yüksek seviyeye ulaşmasıyla ilişkilendiriliyor.

Bunların yanında, Bybt blockchain hizmetine göre Grayscale, bu hafta XLM, MANA, LPT, FIL ve LINK gibi büyük miktarlarda altcoin satın aldı. Geçen hafta satın alınan en büyük miktar XLM (259,003) oldu.

Görüldüğü üzere Grayscale, müşterilerinin birden fazla kripto para birimine ulaşmasını sağlamaya devam ediyor. Başta Bitcoin olmak üzere kripto para birimleri için kurumsal talebin de sürekli artığını söylemek yanlış olmaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın