Grayscale, 3 Mart’ta Bu Altcoin’lere Yatırım Yaptı!


Son güncellenme : 08.03.2021 - 11:41

Analitik veri sağlayıcısı Bybt, 3 Mart’ta varlık yönetim şirketi Grayscale Investments’ın kripto portföyüne büyük miktarlarda LTC, BCH ve ETH eklediğini ortaya koydu. Şirket tarafından yönetilen toplam dijital varlık miktarı şu an da 40 milyar dolar’a ulaştı.

Bybt’tan alınan verilere göre, 3 Mart’ta Barry Silbert’e bağlı şirket portföyüne 1.468 Litecoin ekledi. Bu miktarın yaklaşık değeri ise 277.833 dolar. Grayscale geçen hafta 37.928 LTC satın almıştı, son otuz gün içinde ise LTC hisseleri 141.254 token miktarında arttı.

1 Mart’a kadar Grayscale, Şubat ayında madenciler tarafından üretilen tüm LTC’nin yaklaşık yüzde seksenini satın almıştı. Toplamda 201.600 LTC coin çıkarmışlardı.

“Dijital gümüş” (LTC) dışında, 3 Mart’ta en büyük kripto hedge fonu 1.822 BCH (955.165 dolar) ve 80.300 ETC (895.949 dolar) satın aldı. Haftalık BCH satın alımı 4.781 token (2.504.856 dolar) oldu. Bunların yanında haftanın başlarında Grayscale, Stellar Trust’a 35.855.625 XLM ekledi.

Bu satın alımlar Grayscale’in söz konusu kripto paraların uzun vadeli potansiyeline inandığını gösteriyor. Genel olarak, en büyük kripto satın alma hedge fonu, 3 Mart itibarıyla 39.2 milyar dolar’lık şaşırtıcı miktarda dijital varlığı yönetiyor.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Ramazan BOZKURT hakkında :

Merhabalar Ben Ramazan Bozkurt. Uzun süredir Finans alanında çalışmalar yürütüyorum. Bu süreçte uzmanlık alanımı kripto paralar ve blockchain teknolojisine yönelttim. Öğrenmeyi ve öğrenirken paylaşmayı seviyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?