Grammy Ödüllü Sanatçı, Ethereum Token’ı ile Çalışıyor!

Sevenleri tarafından daha çok RAC olarak anılan bir Portland müzisyeni olan Andre Anjos, $RAC adında yeni bir grup token’ı başlattı.

Anjos gibi sanatçılar zorlayıcı bu sektörde geçimlerini sağlamak adına uzun süredir platformdalar. Aynı zamanda üçüncü taraf aracılara güvenmek zorunda kalıyorlar. Kripto alanındaki diğer endüstriler gibi, sanat endüstrisindeki finanslar üzerinde daha fazla kişisel kontrol isteği bulunmakta. Ve şimdi $RAC gibi toplulukların, sanatçılar için özgürce yönetme hakkını desteklemesinde büyük rol oynayacak.

Anjos bir blog gönderisinde şu cümleleri kullandı:

“Yıllardır kripto ve para birimlerinin ötesinde uygulamalarına hayran kaldım. Sanatçılar ve toplulukları arasında doğrudan yaratıcı sahiplik için yeni bir paradigma yaratabileceğine inanıyorum.”

Yeni topluluk belirteci ise, Ethereum alanında ortaya çıkıyor. Anjos’un bir diğer projesi ise; çalışmalarına güvendiği için token olarak piyasaya sürülen sınırlı sayıda malları satın almak ve satmak. Bunun için de bir pazar yeri olan Zora ile ortak çalışıyor. Anjos cümlelerine şu sözleri ekleyerek devam ediyor:

“İnşa ettikleri yeni paradigmaya olan inançlarını ve tüm sanatçıların, toplulukların yarattıkları değerin mülkiyetini almalarına yardımcı olma misyonlarını paylaşıyorum.”

$RAC Kimlere Dağıtılacak?

İlk adımlarda 10 milyon $RAC olacak. Bunun büyük çoğunluğu zaman içerisinde aktifliğini sürdüren hayranlara dağıtılacak. $RAC satın alınamaz fakat dağıtılan kişiler arasına girmek istiyorsanız farklı yöntemlerle yerinizi alabilirsiniz.

$RAC duyurusunda Anjos; 25.000 $ RAC’ın, 1.545 Bandcap destekçilerine verileceğini dile getirdi. Aynı zamanda jetonlu ürünler satın alan 219 kişiye de paylaştırılacağını ekledi.

Son olarak; 200.000$ RAC, 152 mevcut Patreon destekçisi arasında bölünecek ve 14.000$ RAC, EGO token sahiplerine verilecek. Fazlasının kalmaması için, 150.000$ RAC ise token Twitch destekçilerine teker teker dağıtılacak.

Özetle;

  • $ RAC jetonunu çeşitli yollarla kazanabilirsiniz.
  • Anjos, sanatçılarla daha sıkı bağ kurmayı hedefleyerek, onlara çeşitli şekilde hediyeler dağıtıyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.