Şubat 25, 2023

Gözlerden Kaçan İki Yeni Meme Coin Piyasalardaki Yerini Almaya Hazırlanıyor!

Shiba Inu meme coinin katman-2 blok zinciri Shibarium heyecanı, Dogecoin rakibinin çalışmalarındaki bir başka büyük gelişmeyi gizledi. İki yeni ekosistem tokenı yakında piyasada yerini alacak.

Baş geliştirici Shytoshi Kusama, Shiba Inu’nun ekosistemine yeni eklenenlerden birinin Treat (TREAT) adlı ödül tabanlı bir token olduğunu belirtti.

Ekip, topluluk Bone ShibaSwap’i (BONE) Shibarium’un temel bir bileşeni haline getirmek için oy kullandıktan sonra Treat’i oluşturmaya karar verdi.

“Son zamanlarda topluluk, Shibarium’daki doğrulayıcıların ve süreçlerin üretimi için BONE tahsisini ayıran bir oylama yaptı ve topluluk için bir soru bıraktı. Diğer herkes için ödüller için ne mevcut olacak? Bunun için Treat’e sahibiz.

Treat sadece bu amaca hizmet etmekle kalmayacak, aynı zamanda Metaverse ve Shiba Collectible Card Game’in blockchain versiyonu için ödüller elde edecek… Bu, bu devasa projenin tam merkeziyetsizliğe doğru nihai inişinde büyük bir adımdır.”

Çalışmalardaki ikinci resmi Shiba Inu ekosistem altcoin’i Shi (SHI) adlı bir stablecoin.

Kusama, ekibin Terra Luna’nın TerraUSD’sinin (UST) destansı başarısızlığı da dahil olmak üzere sayısız stabilcoini rahatsız eden sorunlardan kaçınmaya odaklandığını söylüyor.

“Diğer sabit tokenlerin çöküşünü ve milyarlarca doların piyasadan tamamen silinmesini izledikten sonra Shi’nin bir endişe kaynağı olduğunu söylemeye gerek yok…

Shi’ye gelince, merkezi olmayan ağımızdaki bir grup geliştiriciden bağımsız bir gelişme gördük. Shi’nin diğer moonshot’larda bulunan sorunlardan kaçınan ve Shi’nin piyasa dalgalanmaları olmadan yapılması gereken ödemeleri dengelemek için kullanılmasına izin veren bir versiyonunu sundular.

Bu, Shib’in yaptığı merkezi olmayan her şey gibi deneysel bir protokol olacak ve sonuçlandırıldığında bu token hakkında daha ayrıntılı ve karmaşık bir dizi bilgi yayınlanacaktır.”

Kesin tarihler açıklanmamış olsa da, diğer projelerin bu yıl başlatılması planlanıyor.

Shiba Inu ekosistemindeki resmi tokenlerin mevcut listesi Shiba Inu’nun (SHIB) kendisi, ölçeklenebilir Shibarium ağındaki gaz ücretlerini ödemek için kullanılacak olan Bone ShibaSwap (BONE) ve resmi kullanım durumu şekil değiştiren ve gizlilikle örtülü gizemli bir token olan LEASH’tir (LEASH).

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?