Şubat 13, 2022

Gözlerden Kaçan Bir Altcoinin Fiyatı Fırladı! Token Fiyatı Toplamda %100’ün Üzerinde Değer Kazandı

Gözden kaçan bir altcoin hiç beklenmedik bir hamle yapmayı başardı ve kripto piyasasının çoğu bir düzeltme aşamasından geçerken bir günden kısa sürede fiyatını ikiye katladı.

Injective Protocol (INJ), kapsamlı bir çapraz zincir platformunda marj ticareti, türevler ve diğer hizmetler sunan merkezi olmayan bir borsa (DEX) olarak inşa edildi. Proje, Cosmos etkin bir katman-2 yan zincir altyapısı tarafından desteklenirken ana Ethereum (ETH) zincirine bağlantıları ise optimize edildi. Injective’in mimarisi, ağ tıkanıklığını da kontrol ederken sıfır gaz ücretine de izin verecek bir yapıya sahip.

INJ token, teminatlandırma, güvenlik, teşvikler ve ücretlerde rol oynayan borsanın yerel hizmet ve yönetim tokenı olarak hizmet görüyor.

INJ bu hafta sonu tabiri caizse uzaya fırladı! Cuma günü 4.78 dolar seviyesinde olan token, ertesi gün 10.00 dolarlık seviyeye fırladı ve sadece 24 saat içinde yaklaşık %110’luk bir artış kaydetti.

Tokenın parabolik fiyat hareketi, Injective ekibinden, herkesin bir spot piyasa ticaret çifti listelemesine izin vermek için yeni bir kullanıcı arayüzü üzerinde çalıştığına dair bir duyuru da dahil olmak üzere çeşitli gelişmeleri takiben gerçekleşti.

“Anında nINJa listeleme kullanıcı arayüzü üzerinde çalışıyoruz. Temel olarak, herkesin istediği herhangi bir spot piyasayı $INJ kullanarak anında listelemesine olanak tanıyabileceğiz. Bu geliştirme en fazla birkaç gün içerisinde tamamlanmış olacak.”

Ekip ayrıca, platformunda Cosmos (ATOM) kalıcı vadeli işlemleri için sıfır gaz ücretli kaldıraç ticaretini etkinleştirdiğini de duyurdu.

INJ token fiyatı %110’luk bir yükselişin ardından duruldu ve şu anda 6.86 dolardan işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.