Mart 25, 2024

Gözlerden Kaçan Altcoin Yeni Ralli Öncesi Toplama Döneminde Olabilir!

Egoras Credit (EGC) fiyatı önceki direnç bölgesinden sıçrayarak önemli yatay destek bölgesini geri almayı başardı. Fiyatın yakın vadede güçlü bir artış yaşama olasılığı da artıyor.

Egoras Credit’in (EGC) fiyatı 8-14 Ocak 2024 haftasında 30 dolardaki uzun vadeli direnç tarafından reddedildikten sonra gerilemeye başladı. Bu hareket, fiyatı destek sağlaması beklenen 8,5 dolarlık önceki direnç bölgesine geri getirdi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere EGC coin fiyatı son 9 haftadır bu bölgenin üzerinde kaldı. Bu da boğaların kırılma seviyelerinde alım yaptığına işaret eden bir detay.

Bu, bir kırılmanın ardından sık görülen bir durumdur ve genellikle önceki yükseliş trendinin devam etmesine yol açmaktadır. Haftalık RSI göstergesi ise bir önceki hafta 50 seviyesinden yükselerek toparlanma potansiyelini destekledi.

Bu nedenle, Egoras Credit fiyatı yakın gelecekte 30 dolar seviyesindeki önemli direnç bölgesine yükselebilir. Bu rakam mevcut fiyat seviyesinden %198,87’lik bir artışa işaret ediyor. Bu bölgenin üzerine çıkılması, uzun vadeli düşüş trendinin sonunu işaret edecektir. Ardından, EGC fiyatı %716 artışla 80 dolar direnç bölgesine yükselebilir.

egoras credit fiyatı dikkat çekiyor

4 saatlik grafik, EGC coin fiyatının 10 dolardaki küçük yatay destek bölgesini geri aldığını gösteriyor. Bu hareket, önceki kırılmanın sadece bir sapma olduğunu ve bunu genellikle güçlü bir rallinin takip ettiğini gösteriyor.

4 saatlik RSI göstergesi bir yükseliş sapması oluşturdu ve 50 seviyesinin üzerine çıkarak boğaların kısa vadede piyasanın kontrolüne sahip olduğunu gösterdi. Bu nedenle, Egoras Credit fiyatı önümüzdeki günlerde en yakın yatay direnç bölgesi olan 19 dolara yükselme potansiyeli barındırıyor.

egc coin fiyatı yükselişe hazır

En olası görünüm, Egoras Credit fiyatının yakın gelecekte yükselmeye devam edeceğini gösteriyor. En yakın hedef 19 dolar ve ardından 30 ve 80 dolar civarında.

EGC fiyatı 8,5 dolar bölgesinin altında haftalık bir mum kapatırsa yükseliş perspektifi geçersiz olacaktır.

Kaynak : AZCoin News
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?