Şubat 22, 2023

Google’dan Altcoin için Dikkat Çeken Destek!

Teknoloji devi Google’ın kurumsal müşterileri ağ üzerinde Web3 uygulamaları oluşturmak amacıyla Tezos düğümleri dağıtabilecekler.

Google’ın bulut bilişim operatörü Tezos ağında bir doğrulayıcı olacağını duyurdu. Google Cloud‘un kurumsal müşterileri, ağ üzerinde Web3 uygulamaları oluşturmak için Tezos düğümlerini (işlemlerin geçmişini doğrulamak ve saklamak için bir blok zincirinin yazılımını çalıştıran bir bilgisayar türü) dağıtabilecekler.

Google’ın Tezos ile entegrasyonu, bir blockchain aracılığıyla gerçekleştirilen son entegrasyon oldu. Platform Ekim ayında Ethereum projeleri için bir düğüm barındırma hizmeti sunmaya başlamış ve kısa bir süre sonra Solana ağında da bir doğrulayıcı olduğunu duyurmuştu.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere bu ve benzeri entegrasyonlar, teknoloji devi şirketlerin blockchain ve Web3 projelerine karşı olan ilgisinin açık bir kanıtı olarak kabul ediliyor. Ayrıca, Google gibi firmaların sağladığı ölçek ve esnekliğe sahip altyapıyı kullanarak bunu yapabileceklerini bilerek sektöre girmek isteyen diğer firmalara da güven vermektedirler.

Google Cloud daha önce hacklenen hesaplarla kripto para madenciliği arasındaki ilişkiye dikkat çekerek firmanın dijital varlık endüstrisinde mevcut olan belirli güvenlik risklerine uyum sağladığını göstermişti.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Coindesk
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?