Mart 22, 2024

Goldman Sachs Analisti Kripto Para Piyasasına Güç Veren Etmeni İtiraf Etti: “Sandığınız Gibi Değil!”

Goldman Sachs’ın bir yöneticisine göre, bugüne kadar kripto para piyasasını canlandıran güç perakende trader’lardi.

Reuters’ın haberine göre, küresel dijital varlıkların başında bulunan Goldman Sachs’ın yöneticisi Matthew McDermott, şirketlerin artık harekete geçmeye başladığını belirtiyor.

Goldman Sachs, ilk olarak 2021’de kripto para alım satım ekibi kurdu ve McDermott, bu ekibi sürekli olarak geliştirdiklerini vurgulayarak yaklaşımlarını yorumladı.

“Geçen yıl zorlu bir yıldı ancak bu yıla geldiğimizde, müşteri profilinde olduğu kadar işlem hacminde de önemli bir değişim gözlemledik.”

Goldman Sachs yöneticisi, şirketin dijital varlık alanındaki “iflas taleplerini ve diğer bazı yatırım fırsatlarını” yakından takip ettiğini ifade ediyor.

McDermott ayrıca gerçek dünya varlıklarının (RWA) tokenleştirme sektörünü de yakından takip ettiğini belirtti.

“Zamanla, çeşitli varlık sınıflarının tokenleştirilerek gerçek bir ölçekte benimseneceğini ve bu değişimin bir veya iki yıl içinde görülmeye başlayacağını düşünüyorum.”

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Bitcoin fiyatı son 24 saatte değer kaybederek 66.380 dolardan işlem görüyor. Fiyat hafif bir toparlanma eğilimi gösterse de 65.000 dolara sık sık yaklaşarak tedirginliği arttırıyor.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?