Şubat 12, 2022

Gizlilik Odaklı Altcoin Bu Gelişme Sonrası Piyasaya Meydan Okudu – Binance de Projeye Desteğini Gösterdi!

Keep Network (KEEP), kullanıcıların ve merkezi olmayan uygulamaların verileri güvenli ve gizli olarak saklamasına olanak tanıyan public blok zincirleri için bir gizlilik katmanıdır.

Gelişmekte olan altcoin, tamamen yeni bir proje haline gelebilmek için şu anda farklı bir kripto ağıyla birleşme sürecinde. Gizlilik odaklı kripto para birimi bu gelişme sonrası yedi gün önce fiyatlandırıldığı yerden yüzde 41’den fazla artarak 0,66 dolara kadar ulaştı. Daha sonra kazançlarının bir kısmını kaybeden kripto para birimi yazım sırasında ise 0,65 dolardan işlem görüyor.

KEEP, erişim kontrolü ve veri gizliliği gibi kriptografik hizmetler sunan bir platform olan NuCypher (NU) ile birlikte merkezi olmayan bir on-chain ağ yükseltmesinden geçti. İki ağ, 2022’nin başında başlatılan Threshold‘u oluşturmak için birleşti.

Keep Network’ün ürün müdürü Doug von Kohorn birleşmeyi şu şekilde açıkladı:

“Geçtiğimiz birkaç aydır, Keep ve NuCypher ekipleri, ortak bir hedefle iki merkezi olmayan ağ arasında ilk kez gerçekleşen bir on-chain birleşme üzerinde sıkı bir şekilde çalışıyorlar. Her iki proje de, eşik kriptografisi kullanarak public blok zincirinde kullanıcı egemenliğini garanti etmeye odaklandı.

Şimdi Threshold olarak, Keep’in altyapısı ve NuCypher’in gizlilik araçları, kullanıcılara dijital varlıklarını gizli ve güvende tutmaları için entegre bir yol sunacak.”

NU ve KEEP sahipleri, token’larını yaklaşık 1 NU = 3.26 T ve 1 KEEP = 4.78 T oranlarında Threshold Network Token (T) ile değiştirebilecekler.

Küresel kripto borsası Binance da bu hafta birleşmeyi desteklemeyi planladığını duyurdu.

“Binance, NuCypher ve Keep Project’in Threshold’da birleşmesini yürekten destekleyecek.

Binance’de KEEP veya NU’ya sahipseniz, bugünden bir hafta sonra otomatik olarak T’ye yükseltilecekler.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : TheDailyHodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.