Şubat 27, 2024

Gizemli Cüzdandan Çılgın Bitcoin Birikimi: 2.5 Milyar Dolarlık Birikim, Neler Oluyor?

On-chain analistler, bir süredir büyük miktarda Bitcoin varlığı biriktiren bir adresin sahibini bulmaya çabalıyor. “Mr. 100” olarak adlandırılan bu cüzdan, 14 Şubat’tan bu yana günde en az 100 BTC aldı ve 207.996.969 dolar para harcadı. Bu parayla ise toplamda 3806,54 token satın aldı.

Daha geniş tabloya baktığımızda ise aynı cüzdan Kasım 2022’den bu yana aktif durumda. Cüzdanın elinde şu an 2.581.599.105 dolar değerinde 47.192,78 BTC bulunuyor. Bu da en büyük 15. Bitcoin balinası olmasına yetiyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere balinanın kimliği ise gizemli kalmaya devam ediyor. Bazı analistlere göre cüzdan Upbit borsasıyla bağlantılı olma ihtimali yüksek. Çünkü cüzdanın aktif olduğu saatlerin %75’i genellikle Asya işlem saatlerinde.

Öte yandan cüzdan Bitcoin varlıklarını birçok farklı borsadan toplasa da %90’ı Upbit ve Bithumb’tan geldi.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?