Şubat 17, 2023

117 Milyarlık Alım: Gizemli Balina Meme Coin Bakiyesini Arttırdı

Etherscan.io verilerine göre, elinde halihazırda milyarlarca SHIB’i olan gizemli bir SHIB balinası büyük bir Shiba Inu (SHIB) yığınını daha cüzdanına ekledi. BlueWhale0073 isimli 248. en büyük Ethereum sahibi, önemli bir işlemle 117.589.628.832 (117.58 milyar) SHIB satın aldı.

Shiba Inu meme coin haraketi

Söz konusu alımla birlikte popüler meme coin, bu önemli Ethereum balinasının dolar değerine göre üçüncü en büyük yatırımı haline geldi. Etherscan.io’ya göre, balina şu anda 1.53 milyon dolar değerinde SHIB’ye sahip. Balinanın diğer büyük yatırımıları ise şu şekilde: 3.50 milyon dolarlık Polygon ve 2.86 milyon dolarlık Tether (USDT).

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere meme coin, Shibarium Beta’nın merakla beklenen lansmanı yaklaşırken yatırım açısından bir artış yaşıyor. Shibarium’un, SHIB’in kaderini değiştirebileceği düşünülüyor. Raporlara göre Shibarium, SHIB token’larını dolaşımdan kaldırabilecek yerleşik bir “yakım” mekanizmasını da entegre edebilir. Bu nedenle, Shibarium, meme coin fiyatını sürdürülebilir bir şekilde artırabilecek bir gelişme olarak lanse ediliyor.

Birkaç blockchain’deki en büyük cüzdanları takip eden izleme platformu WhaleStats’a göre, en iyi 1000 Ethereum balinası şu anda şaşırtıcı bir şekilde 677.330.496 dolar (677.33 milyon dolar) değerinde Shiba Inu token’ına sahip.

Son SHIB Gelişmeleri

Yakın tarihli bir gelişmede, Shiba Inu’nun lider geliştiricisi Shytoshi Kusama, resmi bir blog yazısı aracılığıyla herkesi Shibarium’un temel değerlerini benimsemeye, korumaya, büyütmeye ve yardım etmeye davet etti. Kusama aynı zamanda çok beklenen Layer 2 çözümünün resmi logosunu paylaştı.

Shytoshi Kusama, Shibarium Beta’nın hazır olduğunu doğrulamasına rağmen, henüz net bir lansman tarihi vermiş değil. Ancak Kusama geçtiğimiz günlerde Mayıs ayından önce potansiyel bir lansmana işaret etti.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the crypto basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?