Şubat 14, 2020

Gemini CEO’su Tyler Winklevoss, Bitcoin İçin “Sonraki Durak Ay” Dedi!

En popüler kripto para birimi olan Bitcoin’in fiyatının artışı ile birlikte hakkındaki konuşmaların sayısında da bir artış yaşandı. 13 Şubat Perşembe günü, kripto para borsası Gemini’nin Kurucu Ortağı ve CEO’su olan Tyler Winklevoss’de önde gelen kripto para birimiyle ilgili konuştu. Winklevoss, Bitcoin’in 10 bin dolar seviyesinin üzerinde kalmayı başarması konusunda çok heyecanlıydı ve Bitcoin’in bir sonraki durağı için öngörüsünü paylaştı.

Tyler Winklevoss’un paylaştığı tweette bahsettiği şey, Bitcoin fiyatının 11 Şubat Salı günü saat 15:00 UTC’den bu yana 10 bin dolar seviyesinin üzerinde kalması. Winklevoss düşüncelerini “10.000’in üzerinde 24 saat. Bir sonraki durak … ay!” sözleriyle paylaştı.

Kripto para borsası geçmişine sahip bir diğer kişi olan Coinbase’in eski CTO’su Balaji S. Srinivasan’da, Bitcoin’in 10.000 dolar seviyesinin üstüne çıkmış olmasını, önemli bir gelişme olarak görüyor.

Yazının kaleme alındığı saat itibariyle, Bitcoin son 24 saatlik dönemde %0.60 artışla 10.306 dolardan işlem görüyor. Şu anda 186,60 milyar dolarlık bir piyasa değeri olan Bitcoin, 2020’de yaklaşık %43’lük bir kazanç elde ederek bir performans sergiledi. Bitcoin’in fiyatı bundan sonra nasıl şekillenecek hep birlikte göreceğiz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.