Gemini CEO’su Tyler Winklevoss, Bitcoin İçin “Sonraki Durak Ay” Dedi!

0
300

En popüler kripto para birimi olan Bitcoin’in fiyatının artışı ile birlikte hakkındaki konuşmaların sayısında da bir artış yaşandı. 13 Şubat Perşembe günü, kripto para borsası Gemini’nin Kurucu Ortağı ve CEO’su olan Tyler Winklevoss’de önde gelen kripto para birimiyle ilgili konuştu. Winklevoss, Bitcoin’in 10 bin dolar seviyesinin üzerinde kalmayı başarması konusunda çok heyecanlıydı ve Bitcoin’in bir sonraki durağı için öngörüsünü paylaştı.

Tyler Winklevoss’un paylaştığı tweette bahsettiği şey, Bitcoin fiyatının 11 Şubat Salı günü saat 15:00 UTC’den bu yana 10 bin dolar seviyesinin üzerinde kalması. Winklevoss düşüncelerini “10.000’in üzerinde 24 saat. Bir sonraki durak … ay!” sözleriyle paylaştı.

Kripto para borsası geçmişine sahip bir diğer kişi olan Coinbase’in eski CTO’su Balaji S. Srinivasan’da, Bitcoin’in 10.000 dolar seviyesinin üstüne çıkmış olmasını, önemli bir gelişme olarak görüyor.

Yazının kaleme alındığı saat itibariyle, Bitcoin son 24 saatlik dönemde %0.60 artışla 10.306 dolardan işlem görüyor. Şu anda 186,60 milyar dolarlık bir piyasa değeri olan Bitcoin, 2020’de yaklaşık %43’lük bir kazanç elde ederek bir performans sergiledi. Bitcoin’in fiyatı bundan sonra nasıl şekillenecek hep birlikte göreceğiz.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın