Geçmiş Tahmini Gerçekleşen Analistten, Yeni Bitcoin Fiyat Tahmini!

0
745

Bir önde gelen kripto tüccarına göre, Bitcoin fiyatı 2021’in başında 25.000 Dolar’a yükselecek. Teknik analist Dave the Wave, Haziran ayında, bitcoin’in 6.800 dolara düşürüleceğini öngördü. Bu, o dönem kimse tarafından ihtimal olarak değerlendirilmedi ama kasım ayında Bitcoin’in 6.700 Dolar seviyesine düşmesi analisti haklı çıkarmıştı.

Şimdi, son analiziyle Dave the Wave, Bitcoin’in 2021 yılının başında 25 bin Dolar’dan işlem göreceğini düşünüyor. Analist Elliot Dalga analizini baz alarak yapmış olduğu tahminle Bitcoin’in önce 6000 Dolar seviyesinin altına gerileyeceğini fakat 2021’in ilk çeyreğine kadar uzun vadeli bir  yükselişle 25.000 Dolar’a ulaşabileceğini öngörüyor.

25 bin Dolar seviyesini öngören tek analist Dave the Wave değil. İkiga Asset Management’in CIO’su Travis Kling ve Galaxy Digital’in kurucusu Mike Novogratz da ünlü analist ile aynı fikirde.

Ayrıca Wall Street’in eski yatırımcılarından olan Novogratz’da, Bitcoin’in bir buçuk yıllık bir süre içerisinde yüzde 180’lik bir yükseliş yaşayarak 20 bin Dolar seviyesine ulaşacağını belirtti.

Bitcoin yazının kaleme alındığı saat itibariyle yaklaşık olarak 7.122 Dolar seviyesinde işlem görüyor. Dave the Wave’in haklı çıkıp çıkmayacağını zaman gösterecek.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın