Geçinmek İçin Mücadele Eden İki Kardeş, Shiba Inu (SHIB) İle Bir Gecede Servet Kazandı!

New York’tan iki kardeş olan Tommy ve James, küçük miktardaki birikimlerini bir Dogecoin spin-off’u olan Shiba Inu ile bir gecede servete dönüştürdükten sonra, yeni keşfettikleri milyoner statülerini CNN ile paylaştılar.

Şaka coin SHIB, bu ayın başlarında değerinde patlama yaşadı. Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, bu hafta hayır kurumlarına bağış yapmak için SHIB’deki devasa hissesini terk etmesine rağmen, kripto para birimi kazancının çoğunu elinde tuttu.

Tommy, kripto paraya bir piyango bileti olarak davrandığını söyledi:

Arkadaşıma güvendim ve eğer sıfıra vursa da sorun olmayacağını, süresi dolmayacak bir loto bileti olduğunu düşündüm.”

Kardeşler, şaka coin’e toplam 8.000 dolar yatırmışlardı. Perşembe günü itibarıyla yatırılan 8 bin dolar’ın 9 milyon dolar değerinde olduğu bildirildi. CNN, bu değeri, cüzdana bakarak doğruladı.

Shiba Inu’dan kazandıkları servet, Tommy ve James’in hayatını değiştirdi. Düğün kameramanı olan kardeşler, pandemi sırasında yeterince iş alamadıkları için ay sonunu getirmek için mücadele ediyorlardı.

Ancak bütün bunlara rağmen kardeşler, şansınızı şaka tokenleri ile test etmeye karşı uyarıyorlar:

Şaka coin’ler çok yüksek risklidir ve onlara ne olacağını gerçekten bilemezsiniz.”

Dogecoin Zenginliği

Şaka coin’ler arasında amiral gemisi olarak bilinen Dogecoin de sahiplerinin çoğunu milyonere dönüştürdü.

Daha önce de tarafımızdan bildirildiği üzere, bir Goldman Sachs yöneticisi, Dogecoin’le bir servet kazandıktan sonra işinden istifa etmişti.

[irp posts=”26577″ name=”Goldman Sachs Kıdemli Müdürü, Dogecoin İle Bir Servet Kazandıktan Sonra İstifa Etti”]

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır ve şaka tokenleri ise daha çok riskli yatırım olup yatırımınızın tamamını kaybetmenize neden olabilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak: U.today

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.