Game Of Thrones’un Arya Stark’ı Bitcoin Aldığını Açıkladı!

0
214

Ünlülerin dünyasından yeni bir Bitcoin üyesi var: Maisie Williams. Ya da Game of Thrones hayranlarının tanıdığı gibi: Arya Stark.

Efsanevi Game of Thrones TV dizisinde Arya Stark’ı canlandıran aktris, Maisie Williams’ın “Bitcoin’le fazla ilgilenmemesini” söyleyen yaklaşık 500.000 yanıt almasına rağmen, onların tavsiyesine karşı çıktı ve Bitcoin satın aldı.

Williams Eleştirmenlere Karşı Çıktı ve Bitcoin Satın Aldı

Dün bildirdiğimiz üzere, 23 yaşındaki aktris onu Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda yaklaşık 3 milyon takipçisine “Bitcoin kullanmaya devam edip etmemesi” gerektiğini sordu.

Topluluk hayal kırıklığına uğratmadı ve 900.000’den fazla kişi oy kullandı. Tesla’dan Elon Musk, biraz kafa karıştırıcı görüşlerini ilk söyleyenler arasındaydı. Yine de beklendiği gibi, Justin Sun, Barry Silbert ve Mike Novogratz da dahil olmak üzere birçok kripto para birimi temsilcisi, BTC’yi satın almasını söyledi. Ancak, topluluğun bu çabalarına rağmen, sonuçta hayır diyenler galip geldi. Tüm 902.304 oyların %53.4’ü Bitcoin almaması gerektiğini söyledi. Anket bittikten sonra Williams tüm katılımcılara tavsiyeleri için teşekkür etti. Yine de çoğunluğun tavsiyesini dinlemedi ve aslında “Ben yine de satın aldım” dedi.

Önde gelen kripto para birimi, volatilitesinin bir kısmını sergileyerek onu karşılamaya karar verdi. Yalnızca geçtiğimiz birkaç saatte BTC, 1.000 dolar’ın üzerinde bir değer kazanarak, 17.400 dolar’a düşürmeden önce yıllık en yüksek seviyesi olan 18.500 dolar’a ulaştı.

İlk sorusunda olduğu gibi, kripto para birimi topluluğu Williams’ın paylaşımına hızla yanıt verdi. Bazıları alçakgönüllülükle onu Bitcoin ailesine kabul ettiler. Birkaç topluluk üyesi, BTC alımının Williams’ı COVID-19 salgınının yol açtığı küresel olaylar nedeniyle mevcut ve gelecekteki ekonomik engellere hazırlayacağını öne sürdü. Ya da Game of Thrones sözleriyle bunu söylemek gerekirse, “finansal kışın yaklaştığını” belirttiler.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın