Galatasaray’ın Taraftar Token’ı GAL, Paribu’da Listelenecek!

Galatasaray Spor Kulübü aracılığı ile yapılan bir duyuruya göre, Galatasaray’ı taraftar token’ı olan GAL, Paribu’da listelenecek.

Galatasaray aracılığı ile yapılan açıklamada şu cümleler kullanıldı:

‘’Kulübümüz ile para iş ortağımız Socios.com arasından yapılan iş birliği ile Galatasary’ın kendi kripto parası olan $GAL Fan Token’ın Türkiye’nin ünlü kripto para işlem platformu Paribu’da listelenmesinin duyurulacağı basın lansmanı gerçekleştirilecektir. İmza töreni ve basın toplantısı Başkanımız Mustafa Cengiz, Yönetim Kurulu Muhasıp Üyemiz Dorukhan Acar, Socios.com CEO’su Alexandre Dreyfus ve Paribu CEO’su Yasin Oral’ın katılımıyla gerçekleştirilecek.”

Toplantı zamanı ise saat 13:00’Te Türk Telekom Stadyumu’nda gerçekleştirilecek. Basın toplantısına Covid-19 tedbirleri kapsamında sınırlı sayıda basın mensubunun akredite edileceği duyuruldu.

Lansman Programı

  • 00 Kayıt ve Karşılama
  • 00 Basın toplantısı
  • 13:05 Başkan Mustafa Cengiz’in konuşması
  • 10 Galatasaray Spor Kulübü Kurulu Muhasıp Üyesi Dorukhan Acar konuşması
  • 15 Socios.com CEO’su Alexandre Dreyfus’un konuşması
  • 20 Paribu CEO’su Yasin Oral’ın konuşması
  • 25 Soru-cevap
  • 30 İmza töreni
  • 13:35 Fotoğraf Çekimi- Kapanış

Token Çıkarıldığında Büyük İlgi Görmüştü!

Galatasary’ın Socios iş birliği ile piyasaya çıkarıla taraftar token’ı GAL, geçtiğimiz yıl ortaya çıkarılmıştı. Bu yıl ise şubat ayında token arzı ile satışa sunulmuştu. Token, sonrasında Chiliz’de listelenerek, oldukça büyük bir ilgi görmüştü. GAL, yazının yazıldığı sıralarda ise 3,03 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.