Ocak 14, 2020

Galatasaray Token Avı Yakında Başlıyor

Galatasaray Spor Klubü, resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, önümüzdeki ay milyonlarca Galatasaray Taraftar Token’ı (GAL) için gerçekleştirilecek olan satış öncesi token’ların Ocak ayı boyunca Socios.com mobil uygulamasından ücretsiz olarak avlanabileceğini taraftarlarına duyurdu.

Duyuruda, sadece Galatasaray Taraftar Token’larının (GAL) değil, aynı zamanda Socios.com’un kendi kripto parası Chiliz’in (CHZ) de yüz binlercesinin toplanabileceği belirtildi.

Token avı nasıl olacak?

Geo-location teknolojisiyle Socios.com taraftar token’larını dünyanın her yerinde stadyumlar, turistik yerler, şehir merkezleri gibi yerlere taraftarların bu tokenları avlaması için yerleştiriliyor. Uygulama kullanıcıları her gün uygulamaya giriş yaparak Chiliz ve Taraftar Token’larını topluyor.

Günlük Global Av’a katıldığınızda konumuzdan bağımsız 7 adet soru işareti belirecek. Soru işaretlerine dokunduğunuzda her biri Chiliz ($CHZ) veya Taraftar Token’ı olarak belirecek beliren Token’a yaklaştığınızda yapmanız gereken üzerine tıklamak. Bu sırada artırılmış gerçeklik modu aktif hale gelecek ve artırılmış gerçeklik ortamında token’ın üzerine dokunarak uygulama içi cüzdanınıza ekleyebileceksiniz.

Token satışı Şubat Ayın’da

Socios.com mobil uygulaması şu anda sadece Android telefonlar için indirilebilir durumda. iOS sürümü ise çok yakında indirilebilir olacak.

GAL token’larının satışı ise Şubat ayında başlayacak. Her bir GAL, 10 TL değerinde olacak. Bu token sayesinde taraftarlar taraftar anketlerinde oy imkanı ve ödül puanları gibi avantajlara sahip olacak. Sahip olunan token adedine bağlı olarak ödül kazanma ve anket sonuçlarına etki etme imkanı olacak.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.