Galatasaray Token Avı Yakında Başlıyor

0
427

Galatasaray Spor Klubü, resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, önümüzdeki ay milyonlarca Galatasaray Taraftar Token’ı (GAL) için gerçekleştirilecek olan satış öncesi token’ların Ocak ayı boyunca Socios.com mobil uygulamasından ücretsiz olarak avlanabileceğini taraftarlarına duyurdu.

Duyuruda, sadece Galatasaray Taraftar Token’larının (GAL) değil, aynı zamanda Socios.com’un kendi kripto parası Chiliz’in (CHZ) de yüz binlercesinin toplanabileceği belirtildi.

Token avı nasıl olacak?

Geo-location teknolojisiyle Socios.com taraftar token’larını dünyanın her yerinde stadyumlar, turistik yerler, şehir merkezleri gibi yerlere taraftarların bu tokenları avlaması için yerleştiriliyor. Uygulama kullanıcıları her gün uygulamaya giriş yaparak Chiliz ve Taraftar Token’larını topluyor.

Günlük Global Av’a katıldığınızda konumuzdan bağımsız 7 adet soru işareti belirecek. Soru işaretlerine dokunduğunuzda her biri Chiliz ($CHZ) veya Taraftar Token’ı olarak belirecek beliren Token’a yaklaştığınızda yapmanız gereken üzerine tıklamak. Bu sırada artırılmış gerçeklik modu aktif hale gelecek ve artırılmış gerçeklik ortamında token’ın üzerine dokunarak uygulama içi cüzdanınıza ekleyebileceksiniz.

Token satışı Şubat Ayın’da

Socios.com mobil uygulaması şu anda sadece Android telefonlar için indirilebilir durumda. iOS sürümü ise çok yakında indirilebilir olacak.

GAL token’larının satışı ise Şubat ayında başlayacak. Her bir GAL, 10 TL değerinde olacak. Bu token sayesinde taraftarlar taraftar anketlerinde oy imkanı ve ödül puanları gibi avantajlara sahip olacak. Sahip olunan token adedine bağlı olarak ödül kazanma ve anket sonuçlarına etki etme imkanı olacak.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın