Aralık 15, 2022

FTX’in Çöküşü Bu Altcoin’e Yaradı: Fiyat %59 Arttı!

Popüler trader InvestAnswers’ın sunucusu, YouTube kanalında yayınladığı videoda merkeziyetsiz borsa (DEX) altcoin’i GMX performansına dikkat çekti. Analist, altcoin’in piyasanın geri kalanından daha iyi performans gösterdiğine dikkat çekerek, yorumlarını paylaştı.

“GMX, son 30 günde %59 arttı. Aynı dönemde merkezi olmayan finans (DeFi) ekosistemi Gains Network’ün %5, PERP’in %9, DYDX’in %24, FST’nin %34 düştüğünün altını çizmek gerekiyor. GMX, genel tabloda en yüksek seviyesinden %8 daha düşük değerde. Piyasadaki gidişatı düşündüğümde bu performans inanılmaz!

Bence yaşanan tüm gelişmeler FTX borsasının çöküşüyle bağlantılı. Borsalara duyurulan güven azaldı ve insanlar DEX’lere yöneldi. GMX de kullanıcıların ilgisini çekti ve büyüdü.”

GMX fiyat tahmini

GMX sürekli vadeli işlemlere odaklanan bir DEX olarak dikkat çekiyor. Projenin web sitesine göre düşük takas ücretleri ve “sıfır fiyat etkisi” ile ticaret gerçekleştirmeyi amaçlıyor.

DEX şu anda Ethereum (ETH) ölçeklendirme çözümü Arbitrum ve akıllı sözleşme platformu Avalanche (AVAX) üzerinde çalışıyor.

GMX, haber hazırlanırken 52,63 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 83. sıradaki kripto varlığı son 24 saatte %2,3 düştü.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.