Eylül 12, 2022

FTX CEO’su: “Ethereum Merge ile Karışıklık Yaşanabilir!”

Önde gelen kripto para borsası FTX’in CEO’su Sam Bankman-Fried, Ethereum’da uzun süredir beklenen “The Merge (Birleştirme)” güncellemesi tamamlandığında neler olabileceğine ilişkin görüşlerini paylaştı.

CNBC kanalında katıldığı yeni röportajda konuşan kripto milyarderi, Ethereum Merge’ün uzun vadede ETH ekosistemi için faydalı olacağını ancak ilk dönemlerde biraz türbülans görebileceğimizi de unutmamalıyız yorumunu paylaştı.

“Uzun vadede muhtemelen Ethereum topluluğu için heyecan verici olacağını düşünüyorum. Bence önemli ölçüde daha hızlı ve daha ucuz işleme ve işlemlere izin verecek bir geçiş olacak.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha önce yaşanan tüm büyük geçişlerde olduğu gibi başlangıçta birtakım oynaklıkların olacağını düşünüyorum. Hatta bu oynaklığın ne kadar sürebileceğini söylemek bile gerçekten zor.”

Sam Bankman-Fried, başlangıçta birtakım teknik zorluklara da neden olabilecek kafa karışıklığı gibi sorunlara da dikkat çekti. CEO, bazı protokollerin geçişi “değiştireceğini” ve daha sonra bir temizlemenin gerekli olacağını tahmin ediyor.

“Öncelikle geçiş sonrası birtakım fork’ların geleceğini düşünüyorum. Topluluk geçişi desteklemek için güncellemeyi yapmak zorunda. Birçok insan bu geçiş için güncellemelere hazır olsa da birçok insanın hazır olmadığını düşünüyorum. Merkezi olmayan bir ağda toplu güncelleme yapmayı denediğinizde her şeyin yerine oturması biraz zaman alacaktır.”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.